Pregnyl fara stimulare ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

fetitze dragi, mersi mult de raspunsuri. Zarurile au fost aruncate si nu am facut sambata nimic, oricum sunt convinsa ca nu merge ca la carte Pregnyl fara monitorizare.
sa vedem ce o mai fi.
tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musete spune:

Oricum, Sorina, daka ai facut deja Pregnylul, sansele sa ramai bortosica au crescut considerabil!
Asa ca, asteptam vesti bune de la tine, nu peste mult timp.
Succes!
Pupici, Musete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Bafta, iubita! Sa se lase cu okisori!

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PIU spune:

Buna fetelor,
Am ajuns si eu la faza cu Pregnylul. Doctorul mi-a spus sa fac o injectie pe la 6 seara si a doua zi sa fac sex. In schimb cumnata mea zice ca ei i s-a spus de dr ei ca dupa injectie nu ai voie sa te misti din pat 6 ore dupa care urmeaza actul sexual. Sunt complet derutata, mie nu mi s-a spus nimic de asa ceva. Voi ati stat in pat nemiscate 6 ore dupa injectie? Va multumesc de raspuns!

Cera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

PIU: eu pana acum nu am mai auzit ca dupa pregnyl sa stai in pat 6 ore. Sper ca totul a fost OK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PIU spune:

Multumesc mult de raspuns. Am stat totusi in pat dupa aceea in limita posibilitatilor, dar nu cred ca marea minune s-a produs. Mai incercam!

Cera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

PIU am facut pregnyl de nu mai stiu cate ori, inclusiv pentru FIV, si nu mi s-a recomandat asa ceva.

Mergi la inceput