Spitalul Euroclinic Bucuresti

Spitalul Euroclinic Bucuresti | Autor: Kehleyr

Link direct la acest mesaj

Am tot citit in ultima vreme despre acest spital, particular, cu tarife foarte scumpe dar la care se poate ajunge platind niste preturi rezonabile daca iti faci o asigurare privata de sanatate. Daca va intereseaza puteti citi www.spitaluleuroclinic.ro" target="_blank">aici. Este deschis numai de vreo luna.

Eram insa curioasa daca a fost vreuna dintre voi pe acolo, cum este cu adevarat inauntru? Si, mai ales, ce medici ginecologici lucreaza acolo? Nu am gasit nimic pe site, si trebuie sa recunosc ca asta e aspectul care ma interesa cel mai mult .


Luminous beings we are, not this crude matter.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

eu am fost, nu internata ci ptr consultati si eco de sarcina..am fost foarte dezamagita..in primul rand ca sa fac o programare m-au tinut la telefon 20 min...pe urma cand am ajuns acolo, alta treaba naspa : nu aveau locuri de parcare..erau goale dar erau ale "dr. farmaciste" si bodyguardul a zis ca nu-si permite sa-mi zisa ca pot parca acolo, de parca dr.farmacista si-l cumparase..ma rog...deci pe o ploaie torentiala am lasat masina la Dinamo si-am parcurs cu pe-josul dar am zis, asta e...intru, ma pun sa completez un formular care din punctul meu de vedere nu-si are rostul...da iar zic, asta e...in rest..ecograful e performant, merge bine, ies si astept si consultatia, dar imi era o sete...ma duc la dozator..cucu pahare si intrucat nu-s catel, nu puteam sa lipai ..deci mori de sete...pana la urma ajutata de o menajera fac rost de un pahar si beau si eu apa ca omul...in sfarsit, lipsest tipizate din dotare, ne descurcam cum putem..ies...si cand tb sa platesc imi ies okii din cap ca la melc..dar asta e..eco 1.300 si consultatia 700...
am plecat cu un gust amar, lasat si de neinteresul celor de la receptie...dar asta e...
se dadea cu aspiratorul in sala de asteptare printre picioarele celor care asteptau la consultatie...cam atat..daca mai ai si alte intrebari...

Roxana Lilea,mama Mariei 4 ani si ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Cat de bine arata totul in poze...
Dar dupa ce a povestit roxanal mi-a trecut... Pacat...


La mare... la soare...




Poze cu Elena – 23 octombrie 2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50849" target="_blank">Elena – iubita noastra

Mergi la inceput