Copii din 1996 ( 3 )

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Brenda,daca asa va impune,sa faceti cu materialul lor...poate ca asa trebuie...Nu inteleg nici eu de ce este musai asa,probabil ca este un standard,ceva?...Intreb si eu...
Cu bona,da,am rezolvat-o!O sa incepem sa ne vedem sapatamana care vine....
Copiii sunt ok amandoi...Alex nu mai face teme,a facut toata vacanta,acum pe ultima 100 de metri recupereaza la joaca....Trebuia sa stie ca pe Tatal Nostru tabla inmultirii...O stie,dar nu chiar ca pe rugaciune..Are momente cand mai sta 10 secunde si se gandeste,cred ca socoteste in minte....
Si eu ma intrebam pe unde sunt restul de fete....poate se pregatesc de scoli si gradinite...
Va pup pe amandoua si succes Dianei!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Pe naiba,afaceri,romanul s-a nascut afacerist....Asta e,o sa inghit in sec cind o sa tipe rozul ala pe ringul de dans si....o sa merg mai departe.
Ma bucur ca ai rezolvat cu bona,e un lucru minunat.Cel putin stai linistita.Insa......fii totusi cu ochii in patru,nu strica!
Diana mea se mai lungeste si acum cu niste ramasite de teme,ar fi in stare sa faca si luni,in prima zi de scoala,ca.....ce are?
Are talentul asta de a o lalai pina in ultimul moment.
Hai,va pup,ca tre sa fug la examen,am avut o saptamina naspa rau,5 examene.

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flexi spune:

SALUTARE FETELE.
N-am plecat nicaieri, desi mi-as fi dorit foarte mult, dar asta e....
N-am scris demult din mai multe motive. Unul a fost Chris. Am tras o spaima. Dar sa va spun de ce. De ceva vreme se tot plange de dureri de cap. Asa ca am inceput sa fac investigatii. Am fost cu el la oftalmolog ( pentru ca poarta ochelari de cativa ani) si unde nu existau modificari ( nici la dioptrii si nici la distanta pupilara ). Pe urma m-am gandit sa-i fac analize , unde a iesit o usoara anemie, dar asta nu era motivul durerilor de cap. Asa ca ne-am dus mai departe si am mers la un medic psihiatru pediatru( cred ca asa se numeste). L-a trimis pe Chris sa faca o encefalograma. Cand ne-am intors cu rezultatul, am zis ca innebunesc. Medicul imi spune ca are ceva leziuni pe creier , dar sanu intru in panica. Si ne-a trimis la psiholog. Acolo imi spune ca este un copil cu o inteligenta peste medie, ca nu exista nici un fel de problema de natura psihologica si ca sursa durerilor de cap trebuie cautata in alta parte. Ne-am dus la un medic neuro-chirurg si pentru linistea mea l-a trimis la tomografie computerizata. Seara i-a facut tomografia si numai a doua zi am primit rezultatul. NU ARE NIMIC. Am plans de bucurie cand am luat rezultatul. Am fost inapoi si mi s-a explicat ca la o asemenea varsta creierul inca nu este stabilizat si nu este matur, de aceea pot aparea leziuni de natura electrica, daca voi intelegeti ceva este bine.
Bine ca nu este absolut nimic.
A doua problema care m-a tinut departe ceva timp de voi a fost schimbarea locului de munca. M-am angajat la PRIMA TV -postul local Brasov, ca director marketing si a trebuit sa preiau din mers toate problemele, asa ca timp mult de povesti n-am prea avut. Asa ca nu va faceti griji, sunt aici cu voi, doar ca de scris am sa va scriu cand am putin timp liber.
Pupici tuturor si mai ales prichindeilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Brenda,banditi ,ce mai?!Ma gandesc ca poate asa va fi remarcata Diana mai bine,ca o sa le sara in ochi rozul si o sa-i usture pe retina....
Bafta la examene!!!!!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Bafta Brenda si tie si Dianei!
Noi inca tragem de Robert cu lectiile mai are ceva de lucru la matematica.Maria ne tine in continuare in priza noaptea.Azi noapte s-a trezit si se uita fata pe National Geographics.Va mai curge multa apa pe Dunare pana o sa am si eu o noapte intreaga de somn.Va pup acum si vorbim mai tarziu.

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Flexi,felicitari pentru noul job!!!!Imi pare rau sa citesc ca ai avut probleme cu Chris...Bine ca s-a terminat cu bine...Te pup si te asteptam cu noutati!
Andra,m-ai distrat cu povestea despre Mariuca!...Isteata fetita ai:auzi!sa se uite ea la miezul noptii la national Geographic!!!!
Apropos: LA MULTI ANI! de Sf.Maria...fetitei tale!!!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Am scris ieri un mesaj si n-a vrut nicium sa mi-l posteze...asa ca reiau:
Am avut cateva zile pauza de comp., acum s-a reparat si sunt aici.

Diana e inca la tatal ei, vine maine acasa, cu caietul de vacanta sper ca terminat! Ne e tare dor de ea, n-am vazut-o de 4 saptamani.
Silvia e azi la a 4-a zi la camin, e foarte bine, n-a plans ca nu vrea, a ramas jucandu-se iar dupamasa nu vrea sa vina acasa. Educatoarele o lauda ca e dezghetata, se joaca foarte frumos, mananca, doarme bine...asa ca pot merge linistita la serviciu. De luni sunt pe baricade! Dar pana atunci avem o sarbatoare, sambata...asa ca voi fi cam ocupata si daca nu mai reusesc sa intru, le doresc de pe acum copiiilor un inceput de an scolar foarte bun, plin de succese si de rezultate extraordinare.

Brenda tinem pumnii pentru Diana. Las-o-ncolo de culoare de rochie, or fi stiind ei de ce cer asa...Bafta la examene!

Flexi felicitari pentru noul job!!! WOW, suna bine! Sa ne povestesti ce faci pe acolo...
Imi pare bine ca grijile in ceea ce-l priveste pe Chris s-au terminat cu bine.

Ana-Maria, pachetelul e gata, mai trebuie sa-l ambalez si sa-l trimit...daca nu reusesc saptamana asta, cealalta cu siguranta! Te tin la curent. Te pup!

Andra sa-ti traiasca MARIA!!!

Va pup pe toate

Mihaela si fetele mele

poze noi cu Silvia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42663&whichpage=1" target="_blank">Tudorel are nevoie de mama lui!
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!

bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Mihaela,chiar ma gandeam ce e cu tine....hehehehe...
Bey,ce bine ca Silviei ii place la cresa...esti o fericita...Pupa fata frumoasa de la mine!
Din 3 octombrie o iau si eu de coada....
Tu incepi odata cu Diana....hehehehe....scolarita intarziata....
No,va pup pe toate si sa aveti parte numai de bine!!!!


Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

La Multi Ani! pt cine are Marii in familie.
Flexi,da'ai trecut printr-un adevarat cosmar.Bine ca s-a terminat,cred ca a fost groaznic.......
Fetelor,multumesc pt incurajari,deocamdata Diana incepe scoala obosita,a fost cam suprasolicitata,cred ca ma pun cu vitamine puternice pe ea,pina la 1 octombrie.Ea nu simte,zice ca n-are nimic,dar o vad eu si nu-mi place.Va dati seama ca nici nu pot pune problema de renuntat la dansuri,desi pt sanatatea ei,eu as renunta si miine.
Fug,ca am un ex la prinz......uffffff,mai am miine unul si scap de saptamina asta ingrozitoare......

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Buna fetelor!La mine continua balamucul zugravelii.Scoala de soferi merge bine.Copiii sunt neastamparati ca deobicei si cam atat.
Flexi bine ca nu a fost nimic,si pe mine ma mai baga Robert in ceata cu cate o durere de cap dar cred ca este de la televizorul pe care il priveste de foarte aproape,asa ca cu fiecare ocazie ii spun sa stea mai departe de el.Mai are si obiceiul de a da sonorul tare.
Brenda ce vitamine ii dai Dianei?
Ana iti multumesc pt urari.Hai sa-ti mai spun ceva acum doua zile am iesit noi fetele la piata si ne-am inalnit cu un baietel superb care avea niste ochi albastri incredibili.Maria il privea incantata si el nici una nici doua o ia in brate si o pupa.Erau asa nostim amandoi,sa-i mananci nu alta.Va pup si ma duc la treaba.

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput