Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mesaj pentru Radu: am descoperit dupa ce contractasem deja firma de fotografi ce urma sa ne insoteasca pe tot parcursul evenimentului.
Stiam ca vor face treaba excelenta. Avem acum fotografii minunate, la fel si montajul video, drept pentru care, te invit dragul meu Radu sa vezi cateva din fotografiile mele si sa-ti dai cu parerea ta de profesionist.
Sper din suflet sa-ti placa.
Cu respect

Nana Motoc
Fotografii nunta!


"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

frumoase fotografii, Nana. Si frumos modelul ... ce sa mai ...
Felicitari pentru nunta !

quote:
Originally posted by NanaMotoc

Mesaj pentru Radu: am descoperit dupa ce contractasem deja firma de fotografi ce urma sa ne insoteasca pe tot parcursul evenimentului.
Stiam ca vor face treaba excelenta. Avem acum fotografii minunate, la fel si montajul video, drept pentru care, te invit dragul meu Radu sa vezi cateva din fotografiile mele si sa-ti dai cu parerea ta de profesionist.
Sper din suflet sa-ti placa.
Cu respect

Nana Motoc
Fotografii nunta!


"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."




DIANE
cununie
nunta (pe curand si altele)
diverse chestii pentru nunta & cununie
Honey-Moon Albena
Photoshop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

In perioada 1.10 - 15.10 www.pentrununta.ro nu va fi operational (se pregateste noua versiune care va include noile pachete foto si video pentru anul 2007 si luna noiembrie a anului in curs.).
Multumim pe aceasta cale tuturor celor care ne-au acordat increderea anul acesta si speram ca s-au simtit bine alaturi de noi si ca au ramas cu imagini memorabile de la nunta lor.

Pentru miresele de 2007 un singur mesaj: concursurile cu pachete gratuite foto pentru nunta se lanseaza cu data imediata pentru toate lunile anului 2007. Pentru a putea sa beneficiati de o sansa la aceste concursuri, trebuie sa indepliniti (cumulativ) urmatoarele conditii:
1. Membru/membra activ/activa DC
2. Sa nu existe un alt pachet contractat deja cu o alta firma
3. Sa nu fiti la randul Dvs. furnizor de servicii (agentii organizatoare, etc.)
4. Nunta sa aiba loc in Bucuresti sau imprejurimi
5. Sa trimiteti la office@pentrununta.ro pana la data de 1.12.2006 datele DVS si ale evenimentului (atat cat cunoasteti acum) - minim ID-ul DC, un numar de telefon unde puteti fi contactata, data si locatia evenimentului.

BAFTA!

Ca un prim punct de reper pentru anul 2007 insistam din ce in ce mai mult pe sedintele foto, inclusiv cu studio foto, introducem aproape 50 posturi noi pentru piata romaneasca, incercam sa aducem costumatii de la opera. Restul sunt surprize, si le pastram pentru lansarea versiunii noi a siteului.
Ar mai fi de spus si faptul ca exista date din an care se contracteaza foarte repede: primul si ultimul weekend dinaintea si de dupa post de obicei se termina de contractat cu mai mult de 8 luni inainte. Asa ca atentie mare .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

radu, cumva imprejurimi inseamna si 200 km? ,

o miresica de 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Nu, 200 km nu inseamna imprejurimi. Ca sa nu se faca confuzii ma refer strict la nunti care se desfasoara in Bucuresti. Pentru alte locatii, se pot inscrie la concurs doar cu conditia sa suporte cheltuielile suplimentare (2 nopti cazare, transport dus intors Bucuresti + diurna pentru o zi). Cam asta ar fi. Despre ce locatie este vorba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

e vorba de focsani-lepsa-gresu. mai mult prin lepsa-gresu. pot sa particip?

o miresica tare curioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Am mai avut nunti la Focsani, inclusiv pe a mea, iar zona Lepsa este superba (desi nu am fost acolo decat odata, mi-a placut este o zona foarte linistita cu un peisaj deosebit). Gresu nu stiu ce este dar daca este tot asa cu munte si apa si cascade... atunci inseamna ca ai un peisaj de vis pentru sedinta foto.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Repetam mesajul pentru miresele de 2007:
In perioada 1.10 - 25.10 www.pentrununta.ro nu va fi operational (se pregateste noua versiune care va include noile pachete foto si video pentru anul 2007 si luna noiembrie a anului in curs.).
Multumim pe aceasta cale tuturor celor care ne-au acordat increderea anul acesta si speram ca s-au simtit bine alaturi de noi si ca au ramas cu imagini memorabile de la nunta lor.

Pentru miresele de 2007 un singur mesaj: concursurile cu pachete gratuite foto pentru nunta se lanseaza cu data imediata pentru toate lunile anului 2007. Pentru a putea sa beneficiati de o sansa la aceste concursuri, trebuie sa indepliniti (cumulativ) urmatoarele conditii:
1. Membru/membra activ/activa DC
2. Sa nu existe un alt pachet contractat deja cu o alta firma
3. Sa nu fiti la randul Dvs. furnizor de servicii (agentii organizatoare, etc.)
4. Nunta sa aiba loc in Bucuresti sau imprejurimi
5. Sa trimiteti la office@pentrununta.ro pana la data de 1.12.2006 datele DVS si ale evenimentului (atat cat cunoasteti acum) - minim ID-ul DC, un numar de telefon unde puteti fi contactata, data si locatia evenimentului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rizzuca spune:


Buna,

Otopeni este in "raza de acoperire" ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Oarecum... te poti inscrie. Multa bafta! P.S. La Otopeni vei avea parte de o ceremonie civila cum n-au sa "pupe" bucurestenii...

Mergi la inceput