Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pepenash spune:

Elara, in ceea ce ma priveste, nu voi tine pozele secrete. Atat doar ca, cel mai probabil, eu voi intra in posesia lor la intoarcerea din luna de miere, "luna" care ne-am dori sa dureze macar doua saptamani. Eventual, il rogi pe Radu sa posteze el din pozele mele, asa cum a procedat si in cazul Katerynei. Valabil si pentru clip, in cazul in care va fi gata asa repede. Oricum, la intoarcere, va arat eu tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Pepe, esti o dragutza.


Nunta noastra: 29 iulie 2006

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Elara dc le primesc in timp util iti trimit cateva, ca noi vom leca mai tarziu in luna de miere ca nu poate iubi


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Multumesc frumos, Briza.

Nunta noastra: 29 iulie 2006

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Am vazut si eu pozele Katerynei, sunt superbe...
Felicitari fotografului...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Radu la Moreni in Dambovita se poate? La anu pe 2 iunie:) Platesc deplasarea si cazarea!



Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

V-am raspuns tuturor pe mail sau privat.
Am postat un www.savefile.com/files/9255410" target="_blank"> videoclip nou. Vizionare placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_vasilief spune:

Buna.
Am si eu o intrebare.Fotograful Radu, propus de site, lucreaza pentru agentia de la www.pentrununta.ro?Am vazut videoclipurile si mi-au placut foarte mult.Eu am gasit inainte de a descoperi topicul site-ul www.pentrununta.ro si chiar ma hotarasem deja.Intrebarea este,cei de la firma dupa site lucreaza in genul lui Radu?Intreb ca poate avand ghinionul ca radu sa fie ocupat in ziua respectiva, sa stiu daca cei de la firma sunt la fel de competenti.Multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Raspunsul este simplu: ceea ce ai vazut pe site nu este neaparat lucrat de o singura persoana, stilul in care se lucreaza este doar acela. Ti-am trimis un mail pentru lamuriri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_vasilief spune:

Radu,
pentru 26 august 2007 este inca liber?Cum facem sa luam legatura?Un nr de telefon sau sun la firma?

Mergi la inceput