Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Radu300, sper ca luni cand accesez site-ul vostru sa gasesc oferte tentante si pentru noi, miresicile de 2006. Nu de alta, dar asa ai promis asta vara, cand miresele de 2005 castigau tombola la voi, iar noi, astea de 2006, ne suflam in pumni si ne gandeam ca pana la anu' mai e si ca multe se vor schimba pe parcurs.... deci...avem incredere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ucucuca spune:

buna radu.
cand updatezi siteul ca banuiesc ca preturile de acolo nu vor mai fi valabile in 2006. si cum maine e ultima zi de nunti pt anul asta banuiesc ca deja te gandesti la niste ofete pt 2006. eu una abia le astept.
album in photoshop nu faci? mi se pare o super idee, dar adevarul e ca iti trebe ceva talent, pricepere si rabdare pt asta.
astept vesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Sper ca luni cand ne veti face o vizita sa nu fiti dezamagite. Am incercat in noile pachete pentru 2006 sa rezolv problemele si cerintele din 2005. Si ceva in plus. Iar pentru membrii forumului atat de drag noua cu siguranta vor fi conditii speciale. Desigur ca ne-am gandit la ce va fi la anu. Eu va doresc tuturor inca de pe acum sa aveti o nunta ca in povesti, sau cel putin sa fie asa cum v-ati dorit-o. Pentru ca toti meritam sa avem O ZI macar ceea ce ne-am dorit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ucucuca spune:

radu draga eu nu vad nici un update pe siteul tau si chiar eram foarte curioasa.astept in continuare.

mersi frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Radu, ma pregatisem cu cafeluta si tigarica sa savurez noutatile de pe site-ul vostru, si cand colo, ce sa vezi?! Mai asteptam? Adevarul e ca ai spus luni. Luni de-abia a inceput....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Of, cu scuzele de rigoare ma vad nevoit sa va anunt ca luni se va termina in cateva ore si sunt sanse mici ca pana spre ora 3 a zilei de marti sa reusesc sa il pun. De ce? Pai de ce ar merge lucrurile bine, cand pot merge rau... Maine dimineata insa va fi acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ucucuca spune:

radule si azi ne-ai tras teapa cu siteul ala.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ucucuca spune:

mai updatezi siteul ala sau cautam alt fotograf radu?

mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Radu, subscriu la cele spuse de ucucuca. Macar spune-ne aici preturile( chiar si orientativ) pentru anul viitor, ca sa ne facem o idee. Fara suparare, dar de exemplu, pot fi mirese care sa nu-si permita serviciile voastre. Cu cat afla mai repede cu atat mai bine. Pe noi nu ne intereseaza grafica site-ului vostru, ci, pe scurt:PRETURILE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

Buna fetelor! Nu ca i-as tine parte lui radu, dar cred ca puteti sa va orientati putin si dupa preturile vechi. Asta ca va vad asa nerabdatoare



DIANE
cununie
nunta (pe curand si altele)
diverse chestii pentru nunta & cununie
Honey-Moon Albena
Photoshop

Mergi la inceput