Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura! | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragi viitoare miresici din Bucuresti,

www.desprecopii.com va propune un fotograf profesionist care va face surprize placute celor care ii folosesc serviciile.
Astept sa se prezinte - de la el, veti afaa mai multe detalii.

cu drag,




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Eu vreau unul pentru Targu Mures pe 20 august.Va rog din suflet.
Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Multumim comunitatii desprecopii.com pentru deosebita ocazie oferita de a ne prezenta.
Pe scurt este vorba de o promotie a noastra, adresata miresicilor membre ale acestui site, care consta intr-un pachet GRATUIT cu ocazia nuntii, daca nunta indeplineste urmatoarele conditii:
1. Se desfasoara in Bucuresti
2. Se desfasoara in luna August.
3. Unul dintre parteneri cel putin este membru al comunitatii desprecopii.com

Pachetul contine exclusiv serviciile de fotografiere, cu doi fotografi profesionisti si aparatura adecvata, timp de 1 zi, incluzand aici Cununia civila, Cununia religioasa, sedinta foto privata si sedinta foto de la restaurant. Fotografiile va sunt livrate pe cd (sau DVD dupa caz) si numarul lor va fi nelimitat.

Din pacate putem oferi un singur astfel de pachet, iar mireasa aleasa va fi rugata sa aiba bunavointa sa permita folosirea fotografiilor (macar partial) pentru a fi aratate si celorlalti membri interesati.
Putem aranja pentru Dvs. si realizarea de invitatii/carduri de multumire personalizate la preturi avantajoase. Va multumim anticipat si va asiguram ca nu o sa regretati.

Regula de selectie: primul inscris este cel care beneficiaza de pachetul gratuit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_ella spune:


3 septembrie se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_ella spune:

e langa august...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Eu am nunta pe 20 August, in Bucuresti, La Yacht Club si sunt membra DC. Si iubesc fotografiile

http://photos.yahoo.com/flory1008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Imi pare rau Mihaela dar promotia este pe August. Oricum toti cei care se vor inscrie aici vor beneficia de tarife speciale (reduse cu 50%). Sper ca pana la 1 August sa termin si siteul si atunci o sa va dau mai multe detalii referitoare la tarifele practicate de noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Floricika, am fost deja contactat de mail de o persoana. Daca pana diseara nu revine cu post in acest forum, asa cum i-am cerut, atunci TU esti castigatoarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:



http://photos.yahoo.com/flory1008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Draga radu 300, pentru targu mures nu ai nimic, adica si daca platesc integral nu ma intereseaza, ma intereseaza un bun fotograf, deoarece am nunta pe 20 august la sovata si nu am pe nineni.
Multumesc pentru orice sfat si informatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Cunosc pe cineva in Oradea. O sa iau legatura sa vad daca poate sa vina. Te anunt cum am un raspuns ferm

Mergi la inceput