Efect glow - Preview

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Andusca

Da' in loc sa faci mata misto de mine nu mai bine donezi niste puncte sa ma decolorez si eu un pic?

kiss

"Nu fi trist daca nu ai fost remarcat. Fii trist daca n-ai facut ceva remarcabil." Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by kisstherain999

Andusca

Da' in loc sa faci mata misto de mine nu mai bine donezi niste puncte sa ma decolorez si eu un pic?

kiss

"Nu fi trist daca nu ai fost remarcat. Fii trist daca n-ai facut ceva remarcabil." Confucius



Shi-acu o sa vina Marius shi-o sa zica:
"Optziunea de donare a punctelor nu mai este valabila, nu se shtie daca vom reveni asupra deciziei sau nu"

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
noi
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

kiss, io am puncte sa te faci in culorile curcubeului daca vrei si ti le donez cu cea mai mare placere, insa tehnic nu e posibil acest lucru.
adevaru' e ca ma chinui oleaca sa cetesc nick-u' de sub albastreala aia...eeee, dar cata satisfactie am cand reusesc

fetele de pe DC

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Iren, a fost valabila vreodata o astfel de optiune? Cand m-am facui si eu cersetoare nu se mai poate. Mereu baftoasa.

Andusca multumesc mult da' sa nu uiti in caz de se reactiveaza optiune. Dau o de pe acum.
Iar ca sa nu te mai chinui ... tii cursorul pe nick-ul meu se face rosu ... de rusine din cauza albastrelii bineinteles.

PS Mi-e frica sa mai coninui ca vine vreun nene/tanti moderator si ma ia la suturi.

kiss

"Nu fi trist daca nu ai fost remarcat. Fii trist daca n-ai facut ceva remarcabil." Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Kissu, a fost, da s-a gasit cineva tare istetz care shi-a mai facut inca un cont, ca sa-shi "doneze" punctele primite la inscriere. Evident, dupa ce persoana a fost descoperita, se duse shi aceasta mareatza optziune

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
noi
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Am si eu o intrebare: de ce "efectul glow" se vede numai la Internet Explorer?? Eu folosesc Mozilla Firefox si cu acest browser nu se vede...
Si alta chestie de ce nu pot modifica culoarea? Poate nu mai imi place verdele pe care mi l-am luat...si vreau sa incerc alta culoare in contul acelor puncte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Ratzushca, la prima intrebare poate raspunde Marius, da la a dua pot sa-tzi spun ca-tzi trebuiesc alte puncte pentru a-tzi skimba culoarea.

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
noi
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Am pus si eu doua intrebari,la a doua m-a lamurit iren, dar la prima chiar nu-mi raspunde si mie nici un moderator???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreena spune:

eu mi-am luat rosu 3

se vede
?

Poze cu toata Familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreena spune:

oaaaa.mama ce culoare turbata

Poze cu toata Familia

Mergi la inceput