Lupta pentru viata copilului meu

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marieta_alexandru spune:

Gabriela si Dantje,va multumesc din suflet ca ne sunteti alaturi,sa dea Dumnezeu sa reusim!
Gabriela,am sa-ti trimit in curand si hartia aceea de la Kiev,am apelat in aceasta privinta la cineva,sper ca va reusi sa ma ajute!

Marieta Daniela Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Lucia ne ajuti sa facem un site si pentru Claudiu?
Cum spunea si gabriela trebuie mediatizat cazul.
Haideti mamici tatici,sa nu-l lasam sa se chinuie asa pe Claudiu,si daca cineva mai are idei,va rog postati,orice mic amanunt poate salva o viata.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Cati bani s-au strans si de cati mai e nevoie,daca stie cineva.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

S-au strans 7000 de euro,pt.prima interventie mai trebuie 8000 de euro.
In total ar fi nevoie de 33000 de euro:-15000 euro pt prima etapa,8000 euro -etapa a doua si tot 8000 euro -cea de-a treia etapa.
Haide-ti,oameni buni sa ne mobilizam si sa-l ajutam si pe acest baietel greu incercat de soarta!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Marieta, in afara de conturile alea mai exista vreo posibilitate sa ajunga niste bani la voi? O sa vorbesc cu toti prietenii mei, poate mai reusesc sa string ceva. Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marieta_alexandru spune:

Natasa,mai poti trimite,daca vrei,prin mandat postal la adresa:
- strada Luminitei,nr.20,loc.Craiova,jud.Dolj,pe numele:Alexandru Marieta Daniela.
MULTUMIM MULT,DUMNEZEU SA VA AJUTE INZECIT!

Marieta Daniela Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

8000..deci mai e inca de luptat.

Mamici tatici din lumea intreaga,intindem o mana si spre Claudiu?haideti sa tragem aer in piept adanc si impreuna vom reusi sa-l ajutam si pe Claudiu.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Gabriela,as vrea sa stiu daca a ajuns la tine acea hartiuta cu invitatia de la Kiev pt.Claudiu!
Eu am trimis cateva email-uri pe la unele reviste dar nu pot trimite si acele documente atasate pt.ca nu am calc.asa dotat,daca poti tu face ceva...am fi tare recunoscatori...
Haide-ti,fetelor,chiar nu se mai poate face nimic si pt.acest copilas?

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Nu am primit atasamentul cu hartia de la Kiev. Camelia sau Marieta, va rog mai trimiteti o data. Cum am toate documentele pot sa ajut mai mult.

Am deschis un subiect la generale: teledon si pentru Marius Claudiu. Oameni, buni care vreti sa ajutati, cititi subiectul cu teledon si haideti sa facem ceva, sa ne miscam, pentru Claudiu timpul trece extrem de repede si in defavoarea lui.

Doamne ajuta !
Gabriela

Mihaita Hogas are nevoie de tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Gabriela,multumim mult si pt.teledon,esti practic sansa noastra,tu stii cel mai bine cui si cum sa te adresezi,noi suntem mai incepatori...dar vom invata repede.Te rugam,anunta-ne cand primesti hartiuta,ti-am trimis-o,sper sa fi reusit s-o punem unde trebuie,avem ceva lacune in acest domeniu!
Speram sa ni se alature cat mai multi,Claudiu se lupta sa traiasca,isi doreste cu disperare acest lucru iar pt.a reusi avem nevoie de VOI TOTI si cat mai repede posibil,timpul este dusmanul cel mai aprig pt.acest copilas.


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput