Spitalul Polizu-Dr. Herghelegiu

Spitalul Polizu-Dr. Herghelegiu | Autor: irina_carmen

Link direct la acest mesaj

Dragele mele, a nascut cineva la polizu cu dr Herghelegiu? Stiu ca este un tare pe echo....dar de nascut a nascut cineva ce el...cum este la cezariene?
Pupici la toate!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

quote:
Initial creeata de irina_carmen

Dragele mele, a nascut cineva la polizu cu dr Herghelegiu? Stiu ca este un tare pe echo....dar de nascut a nascut cineva ce el...cum este la cezariene?
Pupici la toate!!!

irina


eu am nascut cu Dr Herghelegiu.am fost foarte multumita.Norocul meu a fost ca Mariuca l-a asteptat sa vina din concediu .Nu stiu cum este la cezariene.Toate persoanele pe care le cunosc si au nascut cu el au nascut normal.
La spital la Polizu malformatia fetitei mele nu s-a vazut la eco.Greseala mea a fost ca nu am facut o ecografie la un aparat mai performant.Asa a fost sa fie.Oricum despre doctor pot spune ca s-a purtat foarte frumos cu mine.
numai bine iti doresc!si nastere usoara!

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii


Mamaia,Iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana spune:

Dar mai lucreaza la Polizu. Eu prin februarie am auzit ca nu ar mai lucar acolo ca s-a dus la nu stiu ce spital privat infiintat de curind.

http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003

si mail pentru poze
bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com

******************************************

Nulla dies sine linea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Eu am fost la eco la el in timpul sarcinii si am fost f multumita de el (profesional)..stiu ca la prima vedere pare cam ursuz , dar e tare bine pregatit.

If a have a bag of rocks to carry as I go
I just want to hold my head up high....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Eu am nascut cu Dr Herghelegiu. Este un medic f bun, are mult bun simt si este profesionist.
Singura problema este ca este si foarte ocupat . Nu sufera de ceea ce numim vedetism dart realmente este ocupat si nu mai stie exact problemele care le ai (in special daca din punctul lui de vedere sarcina decurge bine).
Mie mi ar fi placut sa mi acorde mai multa atentie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittycat spune:

quote:
Originally posted by romana

Dar mai lucreaza la Polizu? Eu prin februarie am auzit ca nu ar mai lucar acolo ca s-a dus la nu stiu ce spital privat infiintat de curind.


Mai lucreaza.

Andra,de printesa (15 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

acum o sapt. inca era acolo, iar sp. privat e in spatele sp. floreasca. Acolo iti trebuie asigurare privata de sanatate, dar merita, te asigur. La polizu sint medici extraordinari( Maior, Trailescu, Lemnete) numai citiva. Eu merg acolo de 10 ani si nu am intilnit nicaieri medici mai umani ca acolo. Culmea e ca nici nu au prea multe dotari si totusi acesti oameni isi fac meseria cu mult drag

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Nastere usoara irina_carmensi multa sanatate va doresc...

eu nu am nascut cu dansul, am fost doar la echo... i s-a parut un tip super si ii multumesc si acum!

dar am si eu o intrebare daca se poate, stiti cumva cum as putea sa ajung sa-mi fac o programare ceva la dansul? si mai ales in cat timp, sapt trecuta am avut probleme foarte mari, de fapt de cateva luni am probleme dar de fiecare data am zis ca daca le ignor trec...

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittycat spune:

quote:
Originally posted by CristinaT


dar am si eu o intrebare daca se poate, stiti cumva cum as putea sa ajung sa-mi fac o programare ceva la dansul? si mai ales in cat timp, sapt trecuta am avut probleme foarte mari, de fapt de cateva luni am probleme dar de fiecare data am zis ca daca le ignor trec...




Suna la policlinicile Sanador sau Medsana, acolo da consultatii; fetele de la secretariat vor stii sa te indrume si sa-ti faca programare. Sanatate!

Andra,de printesa (15 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Cristina, la Medsana dureaza mai putin asteptarea pt programare ~ 2 sapt, pe cand la Sanador 2-3 luni. E bine sa suni luni la prima ora, in jur de 7-8 dimineata ca sa prinzi locuri libere; sunt primele care se ocupa.
Sau, de ce nu? incearca la spital, are un eco pe la etajul 2-3 unde il gasesti, numai ca nu stiu orele.
Multa sanatate!!!!

If a have a bag of rocks to carry as I go
I just want to hold my head up high....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Va multumesc mult de tot... scumpe ca intotdeauna

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput