Atelier de piercing in Bucureshti -doare in buric?

Atelier de piercing in Bucureshti -doare in buric? | Autor: iren

Link direct la acest mesaj

Buricu meu e latzit cit o paleashca inca de la prima sarcina, shi nu-mi place cum se vede, ma gindeam sa-mi bag un cercel din acela cu tot felu de kestii care-atirna, de preferintza ceva rotund care s-acopere Latzimea Sa Cercelu l-am comandat acu de pe net, da vreau sa-mi fac in Bucureshti "operatziunea", stitzi vreun cabinet care lucreaza bine shi nu prea scump (daca e shi in centru ...)? Shi sa fie safe, deasemenea. Multzam fain.

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristinutza_ale spune:

incearca in mall s-ar putea sa fie cam scump dar ...cred ca merita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Cristinutza, multzumesc.
Nu mai shtie nimeni alte adrese, sau poate mai are careva piercing in buric shi poa sa-mi spuna cum a fost cu gaura?


Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

Eu mi-am facut la mall, acum vreo 2 ani si nu am avut nici o problema, e ft bine dar necesita ingrijire o perioada (mai lunga), adica e locul mai sensibil dar primesti acolo instructiunile.
Imi place

zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diaan spune:

si eu tot in mall mi-am facut
numai ca eu mi am facut in spranceana si asta a fols acum 4 ani
mai sunt si alte centre dar nu stiu adrese
te pupacesc

aaaa si sa nu va speriati am avut si in limba (a durut rauuuuu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinutza_ale spune:

dupa ce iti faci sa ne zici cum a fost....daca a durut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Pai asta vreau sa aflu shi eu de la voi, daca in buric doare, ca piercinguri am deja, 6 gauri intr-o ureke, deci is initziata oarecum

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2 spune:

Si eu mi-am facut tot in mall acum 6 ani.....ma durut rauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ptr ca mi la facut fara anestezie( defapt mi-a dat cu un spray dar nu si-a facut efectu).In schimb sora mea si-a facut acum o sapt tot in mall si nu a duruto deloc.

Ps. a costato 1 mil jumate.

Anita si Rachella -17.o1.2004

Mergi la inceput