Ce parere aveti despre cosmeticele rubyrose?

Ce parere aveti despre cosmeticele rubyrose? | Autor: Adrriana

Link direct la acest mesaj

Eu am cateva produse,mai mult farduri de ochi si mi se par super...rujurile cum sunt? Avand in vedere preturile lor super ieftine,mi se par bune de tot....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancuta06 spune:

Mie fardurile de pleoape imi plac. Altceva n-am incercat de la ei, si nici nu ma tenteaza.

Ancuta (DPN 11 feb. 2006) & Martijn, (24.10.2003)
Poze cu Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

eu am folosit foarte mult fardurile de ochi si mie mi se par super.Chiar si acum imi fac plinul cand merg in ro,am o trusa mare de farduri de ochi si una mica cu nuante de verde care sunt intr-adevar foarte frumoase.Nu se intind,nu se strang..sunt ok.
Insa rujuri,mascara nici nu am incercat dar nici nu m-a tentat vreodata,in ro foloseam aproape numai de la avon.Nu stiu cat de bune calitativ sunt..dar ma indoiesc ..

Insula Mainau,Bodensee-Marc 2 ani jumate aprilie 2005
http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/ancuta_hoppe/album?.dir=/8c1c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Am si eu rujuri si fard de pleoape. Rujul e foarte bun, persista mai mult decat multe alte produse de firma, mai scumpe. Si sunt nuante interesante. Si de fardul de pleoape sunt multumita.
Si oja e buna, am folosit si de-aia.
Am inteles ca toate produsele lor ar fi bune!!
Dar de ce-or fi asa ieftine?

Mai folosesc cosmetice Avon si Oriflame. Fara exagerare, multe produse ale lor sunt intrecute de Ruby Rose.


_Ella, Emma & din burtica

http://community.webshots.com/user/emmaandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slakje spune:

si mie imi plac fardurile de pleoape, si eu mai am si o oglinjoara de ani de zile de la ei, o am tot timpul in posta/geanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

Sunt bune fardurile ptr ca e un fel de pulbere crema si stralucesc tare,mult mai bune decat avon si oriflame,parerea mea...pe o trusa mare de la rubyrose dau 50.000,iar pe un creion fard de la avon perfect wear dau 100.000-200.000 si sunt mult mai bune rubyrose...am sa incerc si rujurile/...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

mie in afara de fardurile de pleoape nu-mi place niksi am incercat si creion contur...dar acu nici fardurile nu le mai folosesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Si eu am fard de ploape de la Ruby Rose. Sunt ff multumita si imi place fff mult... Am si ruj... este destul de bun, cum zicea cineva... la banii astia e chiar super, ca sa nu mai zic ca nuante... tot inainte... Si imi place cum miroase... Doar ca nu rezista chiar ff mult timp (de ex, este la Avon rujul care se pastreaza mai multa vreme)... Am avut si oja... era si aia destul de buna pentru pretul platit... Se putea si mai bine...

E si maine o zi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinutza_ale spune:

si eu folosesc farduri de la ei si mi se par bune au si culori frumoase...si sunt si rezistente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:


Si eu folosesc farduri de pleoape.Mi se par excelente .Mi-am cumparat asta-vara in romania o trusa mare de la rubyrose, si am de gind in vara asta sa imi fac iarasi plinul.
Altceva nu am incercat de la rubyrose,Nu stiu cum sint celelalte produse.
Ceea ce am incercat si mi s-au parut iarasi f bune sint rujurile de la gerovital.Dureaza pe buze.
Abia astept sa imi mai iau citeva vara asta din romania.

Mergi la inceput