Mamici din Arad...??? (31)

Mamici din Arad...??? (31) | Autor: alinamoro

Link direct la acest mesaj

Postata initial de Claudelu


-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick


Postata initial de Gabbriela


www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8997" target="_blank">arad_Linda (Linda)("pesti" 30 de ani) -> Gheorghi sotzul -> Andrei (xx.10.xxxx)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak (Claudia) ("Fecioara" - 31 de ani) -> Roland sotzul ("Balanta" - 33 de ani)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu (diana)("Fecioara" - 31 de ani)-> Cosmin sotzul ("Rac")


Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web






Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Gaby beton masina!
Fetelor nu stiu cum se numeste floarea, frunzele sunt ca niste limbi, stiu doar ca exista si cu flori rosii dar asta cu floare galbena imi place la nebunie.
Alina ce bine de Calin, naiba stie ca noi tare tarziu incepem sesiunea, nu se mai satura astia de predat, cand altii termina hop si noi, incepem!
Acum am foat la o pauza de cafea, acum merg sa prajesc niste peste si apoi sa fac un tortuletz de fructe, ca deseara nu sunt de servici asa ca am timp.

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Bey Magda nu ne mai fa pofta ca eu salivez deja cu gandul la tortul tau!Ia "arunca" incoace o bucatica cand e gata!

Pe unde umblati fetelor????Ca afara nu prea e de plimbare...

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut gagici!

Pe unde bantuiti pe vremea asta infecta???
Noi stam in casa si urlam(adica Alesio ca vrea afara)!
Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare Ioana, ca se pare ca num ai noi suntem.

Eu am fost si mi-am lasat sotiorul pe mana dr si asistentei la urologie si mai incolo merg la el. Am avut un noroc, chiar asistenta dr e prietena de familie cu noi si noi habar nu aveam, asa ca e pe maini bune. La pus intr-o rezerva singur singurel, la dus peste tot la analize si are grija de el si in sala de operatie. Mai greu e ca trebuie sa stea nemiscat dupa operatie din cauza anesteziei ...
Dupamasa il lasa acasa, daca nu intervine ceva, dar nu cred ca are ce ...

Am luat telefoanele lui la mine (are 2) asa ca va dati seama ce ma dispera, suna intr-una ... Omul meu vorbeste in general cam 4.000 minute lunar ...

In rest ma enerveaza vremea asta nasoala si nu-mi vine sa cred ca e asa frig in iunie.

Pupici si va mai scriu cand pot.



pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Flavia, multa sanatate lui Sorin, sa se faca bine repede.
Asa ma deprima vremea asta, ca nu pot sa fac nimic
Magda, spune-mi retetade la gemul de capsuni cu gel fix.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Mersi Gabi.

Sorin a iesit din operatie, momentan e ok, isi poate misca putin picioarele si sta cuminte ca sa nu aibe dureri de cap. Eu sunt la lucru dar voi merge incolo dupa ce rezolv treburile la firma.

Pupici si va doresc un weekend placut in ciuda vremii de afara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Flavia numai bine sotului tau.
Gabi la gem trebuie 1kg capsuni+1kg zahar+1plic gel fix, fierbe2-3 minurte si gata la borcan cu ele, iese un gem super.Cand apar caisele fac si de caise.Acum termin cafeaua si tigara si merg sa pun ca ieri n-am apucat.Am luat 5kg capsuni ca sa imi ramana sigur 4 curat.
Fetelor azi am fost la Gold Fshion sa iau bijuterii pt doamne ca termina copiii cu gradinita, ce bijuuri faine sunt...Unii dintre parinti au spus sa luam ceva artizanate, eu cand am auzit(eu sunt o fire cat se poate de practica) am zis "ce sa aiba de pe ce sterge praful :))", asa ca la directoare, engleza si femeie de servici le-am luat cate un medalion super la 500 000 lei ioar la una dintre doamne am luat un medalion cu pietricele si combinatie de aur galben si alb iar la cealalta o pereche de cercei cu pietricele super, macar sa-si aduca aminte cu drag de copiii nostri.O mamica s-a ocupat sa adune banii si din 22 de copii nici o mamica nu a vrut sa mearga sa cumpere.Am spus ca daca comenteaza careva ii dau sa mamance bijuurile ca la gura suntem buni, la umblaturi mai putin, apai cu mine si-au gasit nanasul.
Dar ce vreme minunata e!Se vede ca a venit vara!(iar eu am luat-o razna)

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Am pus o pozica cu Biutza facuta azi dimineata.

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Flavia multa sanatate sotului si refacere rapida si usoara!

Magda e tare frumoasa Bia cu codite!Si in galben ii sta super!

Gabi a venit masinuta??

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Mai avem o aradeanca printre noi,Alinutza,ne-a scris la subiectul vechi si am invitat-o aici.

quote:
Originally posted by alinutza13

Buna mamici din Arad,am 23 de ani.Si eu sunt din Arad si am o fetitza pe nume Fabiana Alexia de 9 luni.Deocamdata nu stiu ce sa va scriu.Va pupacim dulce.

http://photos.yahoo.com/alina13fan

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia



Flavia,multa sanatate sotului tau si insanatosire grabnica.

Magda,fain cadouri ati cumparat pt.gradinita,sunt mai practice.

Fetelor,in seara asta il las pe Dragos la tusi ca mergem pe strand la ziua unui coleg de-a lui Calin. Pe vremea asta asa "frumoasa" vom sta inauntru bineinteles. Nu am mai dormit niciodata fara el,mi se pare tare nasol,eu nu prea am vrut,Calin a vrut mai mult. A mai stat fara noi pana pe la 1-2 noaptea si cand am fost la nunta pana la 4,dar toata noaptea niciodata. Sper sa nu ma apuce plansul pe mine!!!!!


Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput