slapi pt cupil de unde?

slapi pt cupil de unde? | Autor: ana-oana

Link direct la acest mesaj

stimati telespectatori, FETELOR!

am fost we asta la piscina cu cupilu' si m-am lovit de o maaaaaaaaaaaaaaare problema: n-avem slapi si a alunecat bebusha pe gresie. am cautat la office (champion si sketchers), crido kids, leonardo (cam toate magazinele de incaltzaminte din mall) si n-am gasit (au numere pana la 23 si dupe 27, ori noua ne trebuie 24-25).

daca stiti vreun magazin pe undeva in care sa gasesc neste papuci de plaja/piscina pt cupil numarul 24-25 dati-mi si mie de veste si raman indatorata .




O.
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

In piata Moghioros, la tarabe gasesti sigur !



Asta e parerea mea si nu trebuie sa faci ca mine .



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra_ spune:

Eu am gasit ptr Luca in Gima niste slapi fr. misto, la 86,000, el poarta 23, asa ca i-am probat pe loc, i-am luat 2 masuri preventiv si ptr mai tirziu.

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana7326 spune:

Buna!
Eu am gasit niste sandalute de plastic dragalase in ZARA (mall-ul cel nou), e drept cam scumpe (450.000). DAr par sa tina.
,
OAna mami de ANca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danilamonica spune:

Eu i-am luat anul trecut unii mai scumpi de pe la magazine si nu se simte prea bine cu ei.
Insa am vazut la Leonardo slapi rosii , albastrii galbeni care sunt foarte buni sunt destul de anatomici se muleaza pe picior si joaca chiar si fotbal cu ei fara sa-i cada din picior. Dar i-am vazut si in piata la tarabe si nu sunt mai mult de 50-60000 lei. Merita sa incerci ca daca sunt prea scumpi si tot aluneca n-aifacut nimic.


Pozele noastre http://community.webshots.com/user/dmonicutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

La Z am vazut, dar nu stiu ce nr au, erau unii dragalasi roz in vitrina. Anul trecut am luat ptr fi-mea de la Kenvelo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanica spune:

Du-te in prima piata pe care o ai mai aproape si cauta la tarabele cu lucrusoare pentru copii.......eu stau in Tineretului si am vazut aici la un magazin (langa Mega Image)slapi, dar am vazut si in piata...erau mult mai ieftini...sa stii ca multe produse pe care le gasesti in magazine, snt si in piata, la un pret mult mai mic...(nu ma refer aici la produsele de firma...ci la cele obisnuite)

Mergi la inceput