picaturi pt nas fara mentol

picaturi pt nas fara mentol | Autor: light

Link direct la acest mesaj

Nu mai povestesc ca au cazut toate belelele pe capul nostru si ca facem in acest moment un tratament homeopat, dar am facut si unul cu antibiotice si peste toate astea azi Liviu al meu a inceput sa dea semne de raceala de parca nu am fi tinut-o lantz de la Paste incoace. Ii curge nasul si nu stiu ce picaturi in nas i-asi putea pune avand in vedere ca mentolul e interzis in timpul tratamentului homeopat.mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Mar plus Spray nazal contine apa de mare si dexpantenol.
Sanatate!

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii


Prietenii Mariucai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Vibrocil, dar cum a spus si Cristina sunt bune sparay-urile cu apa de mare...Serimar sau Humex

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Nu stiu de ce aveam io impresia ca vibrocilul contine mentol.mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otis41 spune:

Spray-urile cu apa de mare sunt foarte bune: Sterimar, marimer, Nazomer, vibrocil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Va multumesc mult!mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii

Mergi la inceput