Povesti si muzica pentru copii

Povesti si muzica pentru copii | Autor: inglesina

Link direct la acest mesaj

Salutare la toata lumea, eu sunt la prima incercare in domenuil forumurilor (deci, scuzati stangaciile!)
Am o intrebare: Stie cineva unde pot gasi muzica si povesti pentru cei mici? (m-ar interesa MP3-uri)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

bine ai venit printre noi!
ultima data cind am cautat eu mp3-uri in Franta la magazin nu aveau! nu stiu daca intre timp s-a schimbat treaba! dar sint situri de pe care poti descarca gratis mp3! http://www.google.fr/search?hl=fr&q=mp3+gratuit&meta=

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sgflavia/album?.dir=/f878
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

a mai fost un subiect, si l-au inchis, ca nu e tocmai legal....dar vad ca nu aveti optiune de pm...asa ca trimite-ti un id de mess (yahoo) pe pm-ul meu si vedem acolo ce putem face!!!!!Eu am detoate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inglesina spune:

Merci pentru raspunsuri!
Stiu ca nu prea e legal ceea ce vreau eu,dar am zis ca fac o incercare.
Dupa cum va spuneam sunt incepatoare, adisa e primul forum pe care intru si imi cam prind urechiusele, nu prea ma stiu cu termenii de pe aici (ex: pm).Am vazut cand m-am inscris ca erau tot felul de chestii de completat, dar am scris si eu unde am stiut.Imi e rusine sa recunosc dar nici nu am avut timp sa ma documentez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Inglesina vad ca stai aproape de mine. Daca vrei ne putem vedea si iti dau ce am eu. Am si in franceza si in romana.



Luminita si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">DAVID - 11.03.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

"Il y a des fleurs partout, pour qui veut bien les voir" (Henri Matise)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Nu-mi trimiteti adrese de e-mail pentru ca nu pot trimite, ci numai un id de messenger!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craita spune:

Vreau si eu, va rog!
Plec pe 7 cu amindoua papusile la munte si tare imi trebuie ceva sa le dau de lucru pe drum...
Daca are cineva timp si vrea sa ma ajute il/o rog sa-mi scrie pe mail.
Pupici la toti.

, mama Craitei si Crinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sympa spune:


Maria...te rog daca poti sa-mi trimiti si mie...ID-ul meu de yahoo e mariana200.Si eu plec saptamana viitoare in Romania si o sa am un drum lung cu pustoaica mea.Mersi anticipat....Am avut un cd cu, cutiutele muzicale dar mi l-a rezolvat Andrea si nu mai merge deloc.Orice poti ...e binevenit.

Album1Album2Album3
Florida2004-2005
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inglesina spune:

Am avut o surpriza placuta cand am vazut astazi ca se intereseaza lumea de subiectul propus de mine.
Juniorul meu va implini in curand cinci luni, dar incerc sa adun din timp povesti si muzica pentru el. In plus am auzit ca e bine sa le spui povesti de cand sunt mici, iar eu le-am cam uitat.
PS: Maria, ID-ul meu este _crisan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inglesina spune:

spic de grau,
Am incercat sa iti scriu un MP dar nu am reusit sa il trimit.
Sa imi spui pe ce adresa pot sa te contactez.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steffania17 spune:

as dori si eu cantecele...fetita mea e diagnosticata cu autism,dar ii place f mult muzica si incerc sa speculez asta...am cutiuta muzicala 1,2,3,4...dar s-a cam plictisit de ele....daca ma puteti ajuta cu ceva,adresa de mail e steffania17@yahoo.com ,iar ID-ul de mess.steffania17........multumesc mult

steff

Mergi la inceput