FIV 35

FIV 35 | Autor: Monica-Elena

Link direct la acest mesaj



Monica si bocanila de 32 sapt din burtica
Esentele tari se tin in sticlute mici.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

M-ai convins; nu o sa iau nimic; stai linistita ca nu-s nebuna ...de tot, am zis ca nu iau nu o sa iau, nu te mai nervoza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Monica merci mult,hai ca ne vedem sigur ca eu trebuie sa fiu acolo la 17.30,asa ca aia care va iesii pe usa cand intrii tu sunt eu,asa ca o sa astept sa iesi si sa vorbim,sau poate ajungi tu cumva mai repede.Poate vine si Lachi si e super.Va pup dulce pe toate si un sarut special pt.Bocanila.

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Normal ca vine si Lachi, deci ne vedem colea pe 1 iunie Miercuri, ora 17,30, da?

Ceci, i-ai luat cadou?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Teli, multam de raspuns.O sa sun la Giulesti sa vad care-i treaba.
FLORINA,FRUNTEA SUS.NU DISPERA.STIU CA NU VREI SA TRECEM SI NOI PRIN CE TRECI TU.SUNTEM ALATURI DE TINE MACAR CU SUFLETUL.
PUPICI

podariumihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Ok Cecilia si Lachi ne vedem pe 1 iunie la Medsana la 17.30 la cabinet. Voi ajunge eu mai devreme programarea mea este la 18.00. Vorbim si inainte si dupa fetele.

Monica si bocanila de 32 sapt din burtica
Esentele tari se tin in sticlute mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Ok fetele ne vedem la 17.30 acolo.
Lachi nu am luat inca cadou ca nu am gasit ce vroiam,dar mai merg si azi la alte magazine.Ieri a fost o ploaie la noi si am renuntat sa mai alerg pe la toate magazinele asa ca azi o iau de la capat.
De abia astept sa ne vedem,
multi pupici pt.toate fetele.

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Bună! Am si o întrebare la fetele care au făcut FIV, respectiv cate ovule s-au recoltat la puncție? Eu am facut ieri puncție in Ungaria și mi-au ieșit 6. E bine oare? Voi aâți stat 2 săptămâni in pat?
va pup. S. Oradea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Steliana eu am avut 8 foliculi recoltati din care doar 7 au avut ovocite. Din cele 7 ovocite in 24 de ore au iesit 6 embrioni din care in 48 de ore au mai rezistat 4 embrioni care mi-au fost implantati si uite rezultatul este inca in burtica in luna a opta.
De st5at in pat cele doua sapt am stat nemiscata doua sapt in pat si apoi pana la 4 luni cand a miscat flacaul. De fapt de cand am ramas gravida nu am mai avut voie sa merg la servici ams tat in medical toata sarcina.
Bafta multa!

Monica si bocanila de 32 sapt din burtica
Esentele tari se tin in sticlute mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Mulțumesc Monica, acum mi-am mai clarificat și eu unele nelămuriri. Mâine voi știi mai multe de la medic. Și voi incerca sa stau și eu in pat cele 2 sapt. desi cred că este greu. Îți doresc sanătate tie si la bebe si nastere usoară. Cu drag. Steliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Salut si eu fetele-cochetele pe ziua de azi.Am noutati:incep injectile pt stimulare joia care vine,pe 26 mai,si ma ia cu frica la gandul ca o sa mi le fac singura.Oricum am auzit de progesteron ca e dureros....si am vorbit cu o prietena sa mi le faca ea,ce usurare,sper sa se tina de cuvant.Nu sta deloc aproape de mine dar am ruga-o sa-si mute domiciliul la mine o vreo 3-4 saptamani dupa Et.

Steliana,iti tin pumnii sa dea domnul sa fie bebe.
Nounou,te rog asteapta rezultatul testului,nu dispera!

Mergi la inceput