Pistruii-metode incercate eficiente contra lor

Pistruii-metode incercate eficiente contra lor | Autor: Clara Maria

Link direct la acest mesaj

Buna,

Stiu ca s-a mai discutat despre pistrui, insa as vrea sa stiu ce creme/masti ati folosit cu succes si cum.
La mine merge cat de cat masca cu argila "Asla Vital" si feliile de castraveti, insa nu-mi atenueaza decat putin culoarea. Am folosit anul trecut crema contra petelor de la Elmiplant insa nu a functionat. Poate si din cauza ca eram insarcinata.
Acesta este motivul pentru care as vrea sa aflu ce creme eficiente ati folosit sau folositi.Multumesc

Cristina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amik spune:

eu folosesc Bright Idea de la Artristy si e super.am pistrui si putine vase sparte pe umerii obrajilor...dar incep sa se estompeze.si din cate am auzit si vazut, rezultatele sunt uimitoare.



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

quote:
Originally posted by amik

eu folosesc Bright Idea de la Artristy si e super.am pistrui si putine vase sparte pe umerii obrajilor...dar incep sa se estompeze.si din cate am auzit si vazut, rezultatele sunt uimitoare.



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)




Si unde se gaseste acest produs?Cum se foloseste?In cat timp vezi rezultatele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

e un produs Amway daca nu ma insel (ceva gen Oriflame - zic asta ca sa iti dai seama cam de unde poti cumpara - distribuitori)

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

da, e un produs amway.rezultate se pot vedea chiar de la prima utilizare, daca intr-adevar ai ce corecta...depinde de tenul fiecareia.din pacate e cam scump, costa 1 mil de lei borcanasul...



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Fetelor,
acest produs "elimina" si petele de pe fata,sau numai pistruii?
De unde pot sa il cumpar pt ca eu nu cunosc nici un distribuitor amway.
Cate grame are un borcanas?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Si cat e de mic borcanasul? Pentru cata vreme ajunge? Eu sunt plina de pistrui pe fata, mai ales vara.
Amway are sediul in incinta Romexpo, undeva in spate. Acum nu cred ca poti lua direct de acolo, dar poate te pun in legatura cu un distribuitor.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

borcanasul are 30ml.mai multe detalii iti pot oferi pe PM sau mail.



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

quote:
Originally posted by amik

borcanasul are 30ml.mai multe detalii iti pot oferi pe PM sau mail.



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)





Amik,te rog da-mi mai multe detalii pe pm sau mail,unde vrei tu.
Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

O crema de depigmentare de calitate trebuie sa contina unul din ingredientele urmatoare: hydroquinone 2 to 4% singur sau in combinatie cu tretinoin 0.05 to 0.1%, azelaic acid, glycolic acid sau kojic acid.
Si eu folosesc acuma o crema de depigmentare cu azelaic si glycolic acid si pot zice ca sint incintata, pistruii si alte pete mi s-au redus considerabil. Dar nu uit de crema de protectie solara pe care o folosesc zilnic, ca sa nu muncesc degeaba.
Uitati-va pe ingredientele cremei de depigmentare inainte de a o cumpara ca sa fiti ca nu o cumparati degeaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

waw,turturica,de unde sti atatea?Poti sa imi recomanzi o anumita crema ,te rog?

Mergi la inceput