Aspirator?

Aspirator? | Autor: andram

Link direct la acest mesaj

Am nevoie de parerile voastre in privinta aspiratoarelor-ce marca ar fi mai de incredere? Dar aspiratoarele cu spalare?Sunt eficiente? Noi avem parchet in toata casa si nu stim daca merita sa luam un aspirator cu spalare sau este suficient unul clasic.
Astept raspuns AsSoonAsPossible ca ne-am saturat de matura....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns razhore spune:

Faina faza cu AsSoonAsPossible


Choose life, choose a career, choose a washing machine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

aspirator cu spalare Phillips - buuuunn. Am scos niste super pete de pe canapea care zaceau de vreo 8-9 ani acolo. Si gresia iese bine. A, canapeaua s-a uscat in aceasi zi .

maine la media galaxy e fara tva, asa ca daca ai card avantaj go and get it. Ai 3 rate maxime cu care il poti lua, si fara tva e un super deal.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Freia, imi poti spune cum se numeste exact aspiratorul acesta cu spalare de la Philips? Codul de produs m-ar interesa.
Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Si eu vreau sa stiu de aspiratorul cu spalare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena d spune:

dragalaselor,
toate aspiratoarele sunt bune, dar depinde la ce vreti sa-l folositi...
sunt vreo citeva tipuri. cele vechi, cu saci colectori, apoi cele care spala gresie, covoare, aduna si resturi lichide, mai au si cite un filtru HEPA, dar cele mai safe sunt alea care aduna resturile de orice fel in APA.
alea sunt aspiratoare cu filtrare prin apa.
ptr. muritorii obisnuiti sunt vreo 3 marci accesibile, depinde de firma, dar eu abia am asteptat sa scap de aspiratorul clasic, cu sac de pinza, si am cumparat un VORTEX AQUA, cel mai ieftin, 4 milioane.
e finisat f. bine, cu o gramada de accesorii, tuburi, borcan etc., made in china, dar sunt f. multumita chiar daca am aspirat numai de 2 ori (il am numai de 1 saptamina). nu-mi doresc sa scot pete de pe tapiserie sau sa spal covoare, ptr. ca sunt adepta schimbarii sau spalarii totale a obiectelor cu pricina.
nu fac pro-reclama la obiectul asta, dar nu mai scoate fir de praf in camera ptr ca filtrarea e prin apa, are si filtru hepa, si se poate respira normal dupa ce aspir.
si in plus pot filtra si aerul cu el. n-am incercat inca, doar as face-o macar de curiozitate.
cred ca merita sa cumpararati asa ceva, eu de azi demarez curatenia generala, cu mutat de mobile si scos covoare imense, si deseara iubitul meu barbat face un tur de forta cu aspiratorul.
va mai povestesc, daca aveti intrebari suplimentare...
pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by Freia

aspirator cu spalare Phillips - buuuunn. Am scos niste super pete de pe canapea care zaceau de vreo 8-9 ani acolo. Si gresia iese bine. A, canapeaua s-a uscat in aceasi zi .

maine la media galaxy e fara tva, asa ca daca ai card avantaj go and get it. Ai 3 rate maxime cu care il poti lua, si fara tva e un super deal.

Freia si Alexa





Freia tu vorbesti de apiratoru ala pe la 8 mil si ceva?(ma rog in unele magazine s-ar putea sa fie mai scump..io pe net cam pe la 8mil si ceva l-am gasit)
Ca vad ca din ce spui e foarte bun..mai ales ca scoate si pete..
Pupici cu lipici.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

M-am hotarat si eu astazi, am luat un Philips cu filtru Hepa, este cu sac (textil si hartie), dar i-am facut proba si vad ca trage super bine si nu face zgomot. Sper sa fi avut mana buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amoodia spune:

quote:
Originally posted by Leditia

quote:
Originally posted by Freia

aspirator cu spalare Phillips - buuuunn. Am scos niste super pete de pe canapea care zaceau de vreo 8-9 ani acolo. Si gresia iese bine. A, canapeaua s-a uscat in aceasi zi .

maine la media galaxy e fara tva, asa ca daca ai card avantaj go and get it. Ai 3 rate maxime cu care il poti lua, si fara tva e un super deal.

Freia si Alexa





Freia tu vorbesti de apiratoru ala pe la 8 mil si ceva?(ma rog in unele magazine s-ar putea sa fie mai scump..io pe net cam pe la 8mil si ceva l-am gasit)
Ca vad ca din ce spui e foarte bun..mai ales ca scoate si pete..
Pupici cu lipici.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!








pe ce site ai gasit aspiratorul, ca nu reusesc sa dau de el

Mergi la inceput