ELECTROPUNCTOR

ELECTROPUNCTOR | Autor: danna2002

Link direct la acest mesaj

a folosit cineva acest aparat?
ce beneficii sunt?
poate fi folosit la curent de 110 V...frecventa folosita in CANADA?
SUPORTA TRANSfomator?




Citesc cu placere revista „Formula AS”, folosind multe metode de tratamente naturiste publicate in paginile ei, motiv pentru care ma simt obligata sa va scriu. Intr-un numar al revistei, cineva se plangea ca nu mai scapa de raceala, gripa si viroze. Vreau sa va spun ca asa a fost si in familia mea. De toamna pana primavara, numai raceala, gripa si viroze aveam in casa. Descoperind insa cu ajutorul revistei produsele Imunogrip si Voseptol, am scapat de aceste boli si de peste doi ani n-am mai avut probleme de acest gen.
Totodata, am aflat, tot din revista, despre tratamentul numit electropunctura, facut de d-na Luminita Barlea din Cluj, care cu doar doua sedinte m-a scapat de spondiloza cervicala, ameteli, dureri de cap, transpiratii si oboseala, iar sotul, dupa cateva sedinte, a scapat de durerile de mana si umar. Am fost atat de incantata de acest Electropunctor, ca l-am si cumparat, primind si instructiunile necesare pentru folosirea lui. Se foloseste la tratarea si vindecarea multor boli reumatice si de alta natura. Noi in casa l-am botezat „micul anti-durere”.
Multumesc revistei „Formula AS” si Dumnezeu sa va ajute ca mult bine faceti oamenilor in suferinta.
MURESAN MARIA - Cluj-Napoca
Adresa d-nei LUMINITA BARLEA: str. Somesului nr. 43, Cluj-Napoca, tel. 0264/53.87.68, 0264/43.37.93