Cosuri help!!!

Cosuri help!!! | Autor: Rony

Link direct la acest mesaj

am si eu o problema si pana acum mi-a fost cam jena sa cer sfaturi, dar intre timp am prins curaj!
de ceva timp mi-au aparut cosuri pe fese si nu stiu cum sa le fac sa dispar; pe langa faptul ca sunt inestetice chiar ma deranjeaza cand ma asez! aveti vreo solutie , crema miraculoasa....!!!!

multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Eu zic sa te duci laun dermatolog pe mine m-a facut bine imediat mi-a dat o reteta pt o crema care trebuia facuta in laborator si intr-o saptamana nu mai aveam nimika!!!

Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Poti incerca sa te dai cu unguent Mibazon (se gaseste numai la farmaciile veterinare), este foarte eficient in acnee si furuncule (eu asa m-am vindecat de acestea din urma si nici nu mi-au mai aparut de atunci). Am gasit acest remediu in Formula As (poti da o cautare pe site-ul lor), este foarte ieftin si bun. Te dai seara de seara si iti pui o pijama pe care iti poti permite sa o strici (se va unge putin), vei obtine cu siguranta rezultate bune.

Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 11 luni) si Ramona (2 ani si 10 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

quote:
Initial creeata de Rony

am si eu o problema si pana acum mi-a fost cam jena sa cer sfaturi, dar intre timp am prins curaj!
de ceva timp mi-au aparut cosuri pe fese si nu stiu cum sa le fac sa dispar; pe langa faptul ca sunt inestetice chiar ma deranjeaza cand ma asez! aveti vreo solutie , crema miraculoasa....!!!!

multumesc



Te rog sa stai o clipa sisa te gindesti cu ce fel de haine te-ai imbracat inainte de a-ti apare cosurile!

In afara de asta daca ai facut tratament cu medicamente, antibiotice in primul rind si asta poate sa fie un indiciu...nu de alta dar dupa antibiotic se intimpla tot felul de chestii neplacute...se ingalbenesc dintii, pielea se face mai grasa.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisia2oo5 spune:

In cazul in care Mibazon-ul nu da rezultate poti sa mai incerci Retin -A numai pe cosuri.E destul de puternic asa ca te sfatuiesc sa dai o seara da,una nu.Succes!

Mergi la inceput