Mamici din Arad...???!!!(28)

Mamici din Arad...???!!!(28) | Autor: mamicidinarad

Link direct la acest mesaj

-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick


Postata initial de Gabbriela


www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8997" target="_blank">arad_Linda (Linda)("pesti" 30 de ani) -> Gheorghi sotzul -> Andrei (xx.10.xxxx)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak (Claudia) ("Fecioara" - 31 de ani) -> Roland sotzul ("Balanta" - 33 de ani)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu (diana)("Fecioara" - 31 de ani)-> Cosmin sotzul ("Rac")


Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

No, gata, vad ca a fost moderat!
Poftiti aici!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Clauditzo mare multzam fi buna si suporta-ma asa cum sunt.In privinta florilor totul vreau sa arate ca un mic paradis.Degeaba stai la curte daca nu ai flori,eu am avut si la bloc dar acum am o gramada de ghivece,mi-e drag de ele de nu mai pot.Abia astept sa scot jardinierele cu muscate curgatoare in terasa.Tot ma uit pe net la vreme sa vad cand trebuie sa randui muscatele.
Azi am "budulit" hainele de iarna,am cremuit bocancii si gata cu ei.
Acum merg ca m-am apucat sa vopsesc teava de gaz din curte si mai am un pic dar am facut o pauza ca ne-a fost foame la toti.Sotziorul meu gletuieste la etaj,pe Biutza nu am dus-o de marti la gradi ca si asa sunt copii putini si macar alearga toata ziua in curte.Azi de la 9 a zbughit-o afara pana la 13.45 cand am pranzit iar acum doarme, e franta.

Magda si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
N-am mai intrat aseara ca nu mi-a mers netul.

"La multi ani Magda"! (cu intarzaiere...nu stiu de ce am avut si eu impresia ca in 23 e ziua ta...tot m-am uitat in fiecare zi pe listuta!)
Multa sanatate,fericire si tot ce-ti doresti sa se implineasca.

Fetelor,se pare ca se incalzeste vremea,ce fain ar fi sa vina primavara odata.Daca va fi cald saptamana viitoare ma apuc si eu de curatenia de primavara si spalat geamuri.
Azi am facut supa de salata verde (poate citeste Anto ca iar ii fac pofta),a fost super,am facut prima data anul acesta.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!

Magda LA MULTI ANI!!! si din partea mea si scuza-mi intarzierea.....sa fii sanatoasa si fericita!!!

Noi suntem terminati......adica eu....bazucu meu e de groaza ca nu doarme noaptea, urla....e extrem de agitat!oare or fi dintii??nu se vede nimik dar el e tare marait!

Iarasi urla.....ma duc...

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

AVEM UN DINTZUC!!!!!!!!!!!!Deci de asta era asa marait bazucu meu.....

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Multumesc Alina si Ioana !
Fetelor am iesit la 12 in curte si in afara de masa de pranz tot afara am fost pana s-a intunecat,nu-mi mai venea sa intru, de Biutza nu mai vorbesc.Sunt turbata cu florile,am pus niste seminte de zorele ca mi-am dat seama ca am de ce le lega langa gard(de teava de gaz) si cativa bulbi de gladiole.Ma tot uit pe net la vreme si se pare ca vine totusi primavara.Saptamana viitoare spal si eu geamurile dar mi-e o groaza ....imi trebuie o zi si 500ml solutie doar pt parter...asta e.
Mai vb maine.

Magda si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Magda! Eu nu ma mai scuz ca-i clar ca am intarziat cu urarea

Ioana, felicitari pentru dintisor! Grabit e Alesio (noi inca nu avem nici un dinte).

Mi-a placut la intalneala fetelor, abia astept urmatoarea.

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Felicitari Ioana pentru dintisor ,saracutul Alesio!

Magda,nu te grabi cu spalatul geamurilor ca saptamana viitoare vin ploile. Nu stiu sigur,zic si eu ce mi-a zis socrul meu acuma seara la telefon.

Diana,urmatoarea intalnire speram sa fie in aer liber,pe strand sau pe faleza undeva.In vara cand ne-am intalnit a fost super pe terasa la "Perla".

Clau,Raul a fost obosit aseara,cum a dormit dupa intalnire?

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Magda, hai ma cum sa nu te iert? Dar numa de data asta ce te mai invidiez ca ai unde sa stai toata ziua...si eu daca ar fi dupa mine n-as mai intra in casa, dar trebuie sa-i mai dau si mancarica la Raul, ca eu mananc mai rar
mama, dar ai ce spala Si pe mine ma apuca groaza dar le spal numa asa de ochii lumii, ca dupa Paste intram si noi in santier si nu prea are rost sa ma chinui prea tare cu curatenia

Ioana, deja dinte?? Ce rapid e Alesio...noua primu dinte ne-a iesit la 9 luni si apoi doar la cate o luna distanta unu de celalalt!
Felicitari pentru dintzoc!!!

Alina, Raul n-a dormit bine, pentru ca are gingia fff umflata, ne ies urmatorii 2 dinti S-a trezit pe la 23, intr-un plans de abia si abia am reusit sa-l oprim...nu s-a linistit pana nu i-am dat Nurofen




Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Fetelor azi am fost cu Tudor in oras cu tamvaiul(in premiera).Pe ala cu Mos craciun l-am ratat. Cred ca i-a placut tare mult, nici malc nu a zis. L-am pus singur pe un scaun si eu langa el bineinteles. am fost pana la sanitas, ca trebuia sa imi iau de acolo ochelarii de soare, si de acolo pe jos pana la teatru. L-am mai dus si in brate, ca el daca vede un bebe sau un ciine se ia dupa ei. Asa ca sunt franta.
Ioana felicitari lu Alesio pentru dintzoc.
fetelor miine dimineata plec la szeged. Nu am emotii deloc. Sper sa ne VEDEM cu bine. sa imi tineti pumnii. Probabil o sa stam pana vineri, ca trebuie sa merg la control dupa operatie si sa nu ne mai trambalam pana acasa.
Pupici


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput