Dr Peltecu - Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Iael, imi pare rau ca tu ai avut axperiente neplacute cu dr. Peltecu.
Eu nu pot spune despre el decat ca e de o politete uneori stanjenitoare, exagerata chiar, ca nu are probleme de comunicare cu pacientele, ba din contra iti explica tot ce este necesar, eu niciodata nu am iesit nelamurita din cabinetul lui. Uneori, chiar ma simteam prost pentru ca dupa consultatie ne asezam pe scaune si discutam problema mea, in amanunt, iar eu ma gandeam la celelalte femei care stau si asteapta. Referitor la posibilitatea de a-l contacta telefonic, nu a fost nici o problema niciodata; am sunat la cabinet si daca am vrut sa vorbesc cu el mi s-a dat la telefon. La Filantropia nu am sunat niciodat pentru a vorbi cu el, pentru ca m-am gandit ca intr-un spital dau mai greu de el si am facut exact ce mi-a spus el: de cate ori am avut o urgenta de orice fel, la ora 7 dimineata m-am prezentat acolo, am spus ca sunt pentru dr. Peltecu si...cel mai tarziu dupa raportul de garda m-a consultat, dar niciodata nu am stat ore sa astept. Dupa 5 ani de la operatia laparoscopica, am sunat si i-am spus asistentei ca am nevoie de caseta video cu operatia mea iar dupa 2 zile am intrat in posesia ei. Parerea mea este ca e un tip simpatic, comunicativ, interesat de munca si pacientele lui, un bun profesionist, un om deosebit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Si mie mi-a facut o laparoscopie diagnostica acum 3 ani. Atunci a fost ok (mai putin ca era normal un hsg initial) dar, dupa ce am am ramas insarcinata (ajutata de alt medic, dar as fi vrut sa nasc cu peltecu, renumit pentru nasterile reusite) a fost asa de ocupat ca nu am continuat sa mai merg la dansul. Am mers in august cand aveam, 12 saptamani si urmatoarea programre era in octombrie. Pentru o gravida cu probleme (ca mine) programarile asa rare nu sunt ok.

Dar vedeti voi, fiecare cu experientele ei!!!

Ana Maria si bebe Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput