Cel mai bun barbat din lume

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

Cu placere pt adapost, asa sunt eu buna si modesta. Nu am spus ca esti josnic pt ca nu am nici un motiv, nu te cunosc.

Normal ca beau alcool, sunt deja beata...si la sala, in parc, oriunde sa imi treaca amarul.


zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

Aaaa,si eu beau la greu ,sa ma incalzesc in gara,cand e frig.M-au gonit gardienii din gara de nord.M-am mutat intr-un vagon parasit la gara basarab.Are cateva gauri in tabla.

Vrei o jumate ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

Cred ca ai terminat jumatea de unde mai iau?

zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

Zeppelina ,
Cred ca o sa iti mai dea o jumate noua mea prietena,venita cu trenul de chisinau sosit 19:30.Dar,lasa nu e graba,mai gandeste-te vreo 2 luni ce e de facut.Cu siguranta vei gasi "oferte" mai bune.
Ramanem amici ?
Pa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia1977 spune:

ati dat-o in matrimoniale, frate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_andreea spune:

Buna, de unde este prietenul tau? Si eu am un amic dragut care nu si-a gasit inca jumatatea (sau poate o tine ascunsa) si o colega de servici de nota 11 care nu a avut noroc. Si sunt o gramada de femei in aceeasi situatie, dar majoritatea nu sunt genu sa umble prin discoteci sau sa iasa la agatat si din pacate nu vine niciunu sa le bata la usa. Asa ca noi prietenele mai intrebam in stanga -dreapta doar-doar da norocu si peste ele!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina1973 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ankalaura

Este frumos, este destept, este atat de tandru si bun, este bland, stie sa asculte, ce sa va mai spun despre el? Il iubesc din toata inima, este fratele meu de suflet, este umarul pe care poti oricand plange, este omul care stie ce-ti lipseste si el umple acel gol. Este vorba buna, floarea frumoasa, felicitarea de multi ani, strangerea in brate.
In afara de toate astea, se imbraca bine, este artist, miroase frumos, este mereu atat de discret si cu atat de mult bun gust.
Sa va mai spun?
Ce defecte are baiatul asta cu ochi albastri si un metru 85?
Aproape mereu a fost singur.


Hmmmm, frumos, destept, artist, parfumat, cel mai bun prieten e o fata... mie-mi suna a homosexual.

Mergi la inceput