Cel mai bun barbat din lume

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Mai Anca , pai nu ne lasa cu okii-n soare !
Da-ne si nr lui de telefon ca mai avem si noi cate-o sora, prietena care nu si-a gasit inca perechea

Sa auzim de bine ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Ehee, ce sa se mai intample... Pai anul trecut, cam pe vremea asta, a cunoscut o 'domnita' de care s-a amorezat nebuneste. Nu tocmai potrivita, as zice eu, dar poate gresesc. Se aseamana ca educatie, financiar si oarecum fizic (adica amandoi sunt subtirei), dar sunt mai putin potriviti ca pasiuni, si chiar ca varsta (mai exact, ea este cu mai bine de 6 ani mai mare ca el) - asta ca sa reiau criteriile enumerate de Octav si nu numai de el. Poate nu asta e rau. Rau e ca se pare ca nici acum nu si-a gasit perechea (insa nu e dispus sa vorbeasca inca despre asta). Intre timp el bate in 33 de ani, iar ea in 40. Ma gandesc eu ca si aceasta relatie va muri mai devreme sau mai tarziu, timpul insa trece si nu ne iarta.

Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

quote:
Originally posted by giulia71

Mai Anca , pai nu ne lasa cu okii-n soare !
Da-ne si nr lui de telefon ca mai avem si noi cate-o sora, prietena care nu si-a gasit inca perechea

Sa auzim de bine ;)



acum vreti sa va bagati cu prietene, sore????

nu va las

zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

pot sa refuz o intalnire, mai ales virtuala???

zepellina,
Gand la gand cu bucurie !Sa inteleg ca preferi o intilnire mai reala,sa zicem intr-un parc,mall etc?Supara ca ne aude lumea ?
Mda,pare cam naiva faza cu o intilnire virtuala,dar ar fi haioasa pentru forum.
Nici mie nu imi place sa stau prea mult pe net sau la tel,mai ales ca furnizorul de net e scump si prost.Ma abtin sa il mentionez.

Oricum ,e bine ca nu mi ai dat cu geanta in cap.

Mai vorbim,astept sugestii si reclamatii !
PS: Cum introduc "smilies" in mesaj ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

quote:
Originally posted by octav645

pot sa refuz o intalnire, mai ales virtuala???

zepellina,
Gand la gand cu bucurie !Sa inteleg ca preferi o intilnire mai reala,sa zicem intr-un parc,mall etc?Supara ca ne aude lumea ?
Mda,pare cam naiva faza cu o intilnire virtuala,dar ar fi haioasa pentru forum.
Nici mie nu imi place sa stau prea mult pe net sau la tel,mai ales ca furnizorul de net e scump si prost.Ma abtin sa il mentionez.

Oricum ,e bine ca nu mi ai dat cu geanta in cap.

Mai vorbim,astept sugestii si reclamatii !
PS: Cum introduc "smilies" in mesaj ?



Nu prefer una reala si nici probleme cu lumea nu am.
Acum inteleg de ce nu intri pe net...e scump furnizorul

zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

zepellino,
Se vede ca nu ai nici o problema,dupa mesajul deschis,prietenos si dornic de cunoastere,in ciuda faptului ca sunt om sarac.Rar asa suflet mare.Asa e,fac economie la net.Am multe datorii.Ieri au venit si executorii sa ma dea afara.Masina am vandut-o la fier vechi si s-au cheltuit de revelion.Au taiat si curentul si apa.Acum colectez apa de la jgheab,iar curent produc cu o morisca,numai cand e vant.Sa inteleg ca daca nu am bani nu sunt eligibil pt intilnire "virtuala" cu tine,asa e?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

quote:
Originally posted by octav645

zepellino,
Se vede ca nu ai nici o problema,dupa mesajul deschis,prietenos si dornic de cunoastere,in ciuda faptului ca sunt om sarac.Rar asa suflet mare.Asa e,fac economie la net.Am multe datorii.Ieri au venit si executorii sa ma dea afara.Masina am vandut-o la fier vechi si s-au cheltuit de revelion.Au taiat si curentul si apa.Acum colectez apa de la jgheab,iar curent produc cu o morisca,numai cand e vant.Sa inteleg ca daca nu am bani nu sunt eligibil pt intilnire "virtuala" cu tine,asa e?







Nu e vorba de bani, deloc,aici nu au legatura.
Probleme inca am, dar m-a "atins" faza cu "lumea", nu imi pasa de LUME. Imi cer scuze daca am suparat.

zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

Zepelino,
Tocmai vin de la cersit din Gara,m-au gonit gardienii.Acu sunt la un internet cafe si cu putinul strans,incerc cu mana inghetata sa scriu pe net pt tine.Azi e o zi frumoasa si pot dormi in parc.
E firesc sa suferi cam un an dupa despartire,mai ales daca celalat a fost josnic.Escroci materiali si sentimentali sunt si barbati si femei.Cred ca e bine de luat in calcul de la inceput ca partenerul te poate parasi aiurea,la un moment dat.Dar cel mai simplu,ca sa depasesti momentul e sa cauti ceva nou...Hai ,revino,capul sus,privirea inainte si hai sa ne amuzam pe net,nu mai fi suparata pe "lume".30% sunt josnici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

quote:
Originally posted by octav645

Zepelino,
Tocmai vin de la cersit din Gara,m-au gonit gardienii.Acu sunt la un internet cafe si cu putinul strans,incerc cu mana inghetata sa scriu pe net pt tine.Azi e o zi frumoasa si pot dormi in parc.
E firesc sa suferi cam un an dupa despartire,mai ales daca celalat a fost josnic.Escroci materiali si sentimentali sunt si barbati si femei.Cred ca e bine de luat in calcul de la inceput ca partenerul te poate parasi aiurea,la un moment dat.Dar cel mai simplu,ca sa depasesti momentul e sa cauti ceva nou...Hai ,revino,capul sus,privirea inainte si hai sa ne amuzam pe net,nu mai fi suparata pe "lume".30% sunt josnici.




Multumesc. Daca se face frig, iti gasesc un adapost undeva in regat...si privesc de sus cum servitorii iti astern culcus

Stiu ca e bine sa caut ceva nou, sa trec, nu merita, dar acum pur si simplu nu pot, nu am chef de nimic. Nu mai vreau sa am de-a face cu "josnicii".



zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

Merci de oferta adapost.Accept pod,subsol,chiar si cotetul cu animale.La schimb fac curat in gradina castelului,in casa,mancare.Pot face si reparatii.Crezi ca eu sunt josnic?
Ce e cu pictograma cu sticla,bei alcool ?
Iesi la o plimbare in parc,la o sala de sport,un club in regie !

Se pare ca unii dintre noi au un talent in a lua tepe.

Mergi la inceput