Mamici din Arad...???(27)

Mamici din Arad...???(27) | Autor: mamicidinarad

Link direct la acest mesaj



-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick


Postata initial de Gabbriela


www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8997" target="_blank">arad_Linda (Linda)("pesti" 30 de ani) -> Gheorghi sotzul -> Andrei (xx.10.xxxx)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak (Claudia) ("Fecioara" - 31 de ani) -> Roland sotzul ("Balanta" - 33 de ani)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu (diana)("Fecioara" - 31 de ani)-> Cosmin sotzul ("Rac")


Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!
Am deschis un nou subiect pentru ca pe cal vechi nu l-am gasit, iar cand l-am gasit nu am reusit sa postez la el...!
Sper ca nu va suparati...!

Noi am sarbatorit in week-end....am facut si poze...le-om pune mai tarziu pe site-ul lui Alesio!

Sper ca sunteti bine si voi!


Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor pe unde umblati???????
Mai dati si voi un semn de viata nu ma lasati singura pe aici!

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ioana, salut!
Si eu tot am cautat mamici din arad 26, dar nu stiu unde a disparut1
Aseara nu am reusit sa deschid nicicum pagina a doua a subiectului.
Cu ati chefuit de ziua ta???

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Am avut musafiri...soacra mea(pe care o iubesc mult-pe bune!), cu nepotica de la Timisoara(o razgaiata si 3 sferturi!), matusa si unchiul lui Ovi, tatal meu si fratele meu.A fost bine!
Am facut un tortic cu crema de ciocolata si alune......miammmmmm! Si Alesio a fost incantat de tort ca si-a infipt rapid manuta in el!

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Oare ce s-a intamplat cu subiectul nostru(26)? Aseara nici eu nu am putut citi pagina 2 si nici Clau(vorbisem cu ea pe YM),probabil a fost ceva defectiune tehnica.
la mine se incarca foarte,foarte greu pagina,pr zi ce trece merge tot mai greu forumul.In rest netul imi merge bine,deci e numai aici problema.Imi deschid cate 3 pagini odata ca sa citesc,pana se deschide una o citesc pe cealalta si tot asa.:(
Emoticoanele nici acum nu-mi merg!!!!!
Revin mai diseara. Pupici!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush au fost ceva probleme tehnice pe forum, de aia n-a mers...s-au pierdut o gramada de postari....in fine, bine ca merge acum!

Eu abia scriu acum ca bazucu e in brate la mine si se rasuceste de parca ar avea furnici in pampers!
Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana,am citit si eu acum la "Anunturi si probleme tehnice..." ca au fost ceva defectiuni si s-au pierdut toate mesajele din ultimele 3 zile. :(

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

No ceau!
Raul doarme iar eu imi fac de cap
Ieri, dupa ce am vorbit cu Alina,am zis ca sparg calculatorul...oofff ce m-a enervat faptu ca n-am putut vedea mesajele postate

Magda, cunosc si eu situatia cu cataloagele pierdute pentru ca si vara-mea primara e in aceeasi situatie ca si tine...si ea trebuie acum sa vina sa dea din nou examenele pe care le-a mai dat odata prin 91-92 cand venea saptamanal la Arad si cu burta la gura Mi-a povestit si de faza cu punctele, mare porcarie...iti dai seama ca ei la tara fiind (Savarsin) nu au habar de internet ca sa faca testele alea...ea are noroc ca varu-mio (frate-su) are netcafe acolo si a ajutat-o dar una care n-are nici acces si nici habar pe calculator, ce naiba face??incepe sa faca cursuri si sa cumpere reviste care costa destul de mult ce prstie si in sistemu asta medical

Ioana, deci v-ati distrat! AM vrut sa venim azi la voi, dar mi-a fost groaza sa-l iau pe Raul in marsupiu, mi-a fost frica sa nu alunec cu el



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Claudia cum o cheama pe vara-ta?Eu am avut o colega din Savarsin Codruta Todea.
Fetelor n-am timp de forum ca mai am un hectar de vase de spalat!!!Am pus 3 pozici cu Bianca!pupici,va scriu maine si pun poze de la serbarea de maine!

Magda si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by maggda

Claudia cum o cheama pe vara-ta?Eu am avut o colega din Savarsin Codruta Todea.


Magda si Bianca



Ea e!! Ma gandeam eu ca va stiti Si ea face faculta, dar face stiinte economice, mai are 2 ani si gata! Probabil ca daca o sti pe ea, o stii si pe sora mea, ca ele erau non stop impreunaNoi am copilarit impreuna, ca niste frati...de fapt si acum suntem la fel!


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput