Help-cadou special pentru sot

Help-cadou special pentru sot | Autor: carmenutza

Link direct la acest mesaj

Fetelor, ajutati-ma si pe mine urgent..plzzz..Joi este ziua sotului meu..si sunt in pana de idei..nu stiu ce sa-i iau....vreau ceva mai deosebit.....pana acum i-am luat ceasuri, haine, parfumuri...cu astea stiu ca nu dau gres..dar gata..anul asta vreau altceva....

Ma gandisem sa ii strang pe prietenii lui si sa le "inchiriez" sau cum s-o zice..o dansatoare....nu stiu inca daca sa o pun in practica sau nu...si chiar daca as face asta tot mai trebuie si cadou....

Aveti vreo idee?

Carmen si bb Maya Alexia
Poze cu Maya

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

hai mai fetelor...nici o idee?

Carmen si bb Maya Alexia
Poze cu Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocado spune:

Stiu si eu!
mai bine doar voi doi, sa aranjezi ceva la un restaurant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuzza spune:

eu incerc marti urmatorea chestie: o poza cu mine si alessia (fiica-sa, 7 luni si 7.8 kg). nu stie de poza, am umblat pana mi-au iesit ochii sa gasesc o rama super....
...si o va tine pe birou, la servici. ca asa vreau io!
ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

de iesit in oras, iesim oricum....impreuna cu niste prieteni..iar poza pe birou are...eu as vrea un cadou mai consistent....

Carmen si bb Maya Alexia
Poze cu Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

nu ai posibilitatea sa aranjezi o petrecere surpriza?io asta am in cap pt razvan al meu.nu stiu daca anul asta, cand face 27, sau la 30, cand schimba prefixul.apropo, razvan al tau cati ani face?

eu am fost odata la o petrecere surpriza.un amic si-a luat nevasta de ziua ei si i-a zis ca vor lua pranzul in oras.restURANTUL INSA ERA PLIN DE RUDE, PRIETENI, COPII!A FOST EXTRAORDINAR MOMENTUL!CAND S-AU APRINS LUMINILE SI TIPA S-A VAZUT INCONJURATA DE ATATIA DRAGI NU STIA CE SA MAI FACA!
scuze pt caps, dar mi-e lene sa scriu din nou!




Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

http://community.webshots.com/user/alexandracojocaru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

Raz, face 32.
Ma gandisem si eu la varianta cu patrecere surpriza..insa este mai greu de gasit locatia.

Carmen si bb Maya Alexia
Poze cu Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandra20 spune:

Incearca o fata de perna brodata cu un mesaj (daca aveai mai mult timp puteai sa o faci chiar tu)...poti scrie ce vrei..te duci la o broderie...dar vezi ca si acolo dureaza doua zile sau trei..nu stiu exact ptr ca eu lui al meu i-am facut singurica....alta idee ar fi un telefon mobil nou,mouse pad cu poza ta sau a voastra....altceva nu mai imi vine acum...
Bafta la alegeri si La multi ani!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

depinde de ce suma dispui si cam cati oameni ai chema...unul din saloanele marriot?sau vreo carciumioara de cartier, care poate oferi servicii super?

naspa faza cu cadou mai special pentru sot.pentru femei e intotdeauna mai usor.dar lor...o camera de filmat, un iPod mistocut-ca tot am vazut chestii misto in Stuff.





Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

http://community.webshots.com/user/alexandracojocaru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Draga mea, depinde de cit implineste. daca e o virsta rotunda atunci poti sa sari peste cal. de regula aici se angajeaza strippere cind barbatii implinesc 50 ani sau inainte de a se insura. De ziua prietenului meu planuiesc o iesire in 2 la las vegas. Asemanator poti planifica si tu o excursie. Ia-l de la servici cu taxiul, mergeti la gara si gasiti voi un hotel la munte cu sauna, bazin, masaj si mincare buna. Ultima data cind am fost in Romania hotelul ALpin din Sinaia avea asa ceva. Daca asat nu-ti suride si vrei un obiect anume... poate un PDA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:



Fetelor merci

adrienne,suna bine faza cu excursia..dar cred ca este destul de greu de pus in practica...oricum o iau in calcul..

Beyy, lamuriti-ma si pe mine ce sunt alea PDA si iPod????

Carmen si bb Maya Alexia
Poze cu Maya

Mergi la inceput