Mamici din Arad...??? (25)

Mamici din Arad...??? (25) | Autor: pufymic

Link direct la acest mesaj



-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick


Postata initial de Gabbriela


www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8997" target="_blank">arad_Linda (Linda)("pesti" 30 de ani) -> Gheorghi sotzul -> Andrei (xx.10.xxxx)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak (Claudia) ("Fecioara" - 31 de ani) -> Roland sotzul ("Balanta" - 33 de ani)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu (diana)("Fecioara" - 31 de ani)-> Cosmin sotzul ("Rac")


Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)[/size=1][/font=Comic Sans MS]






Flavia, cam asa se pare....cred ca au chefuit zdravan fetele ieri, de le trebuie o zi de pauza....!
Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu' lu' mama si urlaciosu' lu' tata(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/[/b]

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare.
Ioana,te rog sa pui listuta daca ai deschis subiectul ca sa o avem tot timpul la vedere.Te loghezi cu "mamicidinarad",faci copy la listuta si apoi paste in prima ta postare.

Flavia,eu nu am vazut pozele tale,nu le mai gasesc.Imi dai linkul te rog?

Gabi,am sters mesajul de la "mamicidinarad" din greseala,am uitat ca nu sunt logata cu alina morostes.

Ce vreme nasoala,nu-ti vine sa iesi din casa!

Clau,Diana,Linda pe unde sunteti?



Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

salutare!
Am reaparut si eu pe micul ecran ...vinovat este doar Raul, pentru ca nu pot face nimic de el, cum ma vede la calculator vrea si el, mai ales daca e in rotomobil e jale mare, vine trage de tastatura, apasa pe butoane, etc, asa ca prefer sa stau linistita Si noi am inceput sa mergem singurei, ba mai mult nu vrem sa fim tinuti de manute Dinti nu mai are, a ramas tot la 2 , busulea are ceva tentative, dar mai bine zis nu merge in 4 labe ci se taraie pe coate E mortal Are un sonor de ma termina, toata ziua ii merge gura, nu stiu pe cine seamana

Ioana, tu ai deschis subiectul sau si la noi a fost un experiment ca si la fetele din Constanta??? www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42985" target="_blank">Aici se spune de acelasi lucru ...stii de ce intreb?? pentru ca mi se pare suspect, ca si tu si arboria(tipa in cauza ) ati postat cam in acelasi timp
Ce mai face Alesio??? saptamana asta trebuie neaparat sa ajungem la voi, dar nu stiu exact cand, depinde de Clau

Alina33, mersi mult de pontu cu body-urile!!! N-am apucat inca sa merg, am avut alte drumuri si pe vremea asta parca nici matza nu-ti vine sa o scoti ...apropo vezi ca la InterQ au hainite tare tare dulci pentru bebei de varsta nostri...eu una nu duc lipsa, dar tot ma bate gandu sa merg sa-i dau o salupeta cu septuca ca tare mi s-a pus pata pe ea si e doar 200.000 lei!
Felicitari si voua pentru primii pasi!!!

Alina ce nick are tipa aia??? Te intreb ca poate ne-am mai intersectat cu ea, nu de alta...o asteptam cu drag sa vina!!!
Ce mai face Dragos???

Magda, nu am vorbit cu vecina pentru ca e plecata la munte ...cum stai cu examenele??

Gabi, Tudor tot asa cuminte e??? Si mie mi-e tare tare dor de munte...vecinii nostri au plecat la Arieseni, ne-au chemat cu ei, nu ca nu ne-am fi dus noi, dar n-as fi rezistat fara Raul

Cristina, cum e vremea la voi?? La noi e de tot rahatu, azi ba a plouat, ba a nins Gemenutele ce fac??

Anto, tu pe unde umbli?? Cum e Deni acum?? Cand la Romanica?? Hai mai zi si tu ceva, ca mi-e dor de tine!!!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,bine ai revenit!
Am luat si eu o pauza de sambata pana luni ca iar nu mi-a mers netul,sper sa nu mai avem probleme acum.Noi suntem in retea cu un vecin si s-ar putea de acolo sa fie problema.
Pe tipa care mi-a scris o cheama Claudia_maria(nick),dar nu cred ca are multe postari.Dupa ce mi-a scris PM prima data a avut si ea probleme cu netul si n-a mai intrat,iar apoi a nascut si numai ce-a venit din spital(mi-a scris luni).Sper sa vina pe aici,am chemat-o.
Cred ca Raul e un scump acum ca incepe sa umble .Cu dintii nu-ti fa probleme ca la Dragos ia iesit primul dinte la 11 luni jumate si apoi o pauza mare pana a iesit al doilea.

Interesant cu deschiderea subiectului! Deci nu numai la noi s-a deschis asa din senin?!

Clau,eu i-am scris la Ioana PM cum sa copieze listuta din celelalt subiect si nu poate nicicum.Am intrat si eu logata cu "mamicidinarad" si nu este nici un buton de edit sau quote ca sa putem copia listuta si sa o puna Ioana in postarea ei.Poate stii tu mai bine si o poti ajuta.La ora asta nu stiu ce scriu pe aici!!!

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, listuta nu se mai poate copia de catre noi pentru ca subiectul respectiv a fost inchis si nu mai avem acces la nici un buton! Am rugat moderatorii sa o copieze ca sa nu se piarda, sper ca am facut bine
Si ai dreptate, nu mi se pare cunoscut nick-ul!
Si noi avem retea, dar n-am avut niciodata probleme, pentru ca suntem bombardati cu ruter sau cum mama lui ii zice Merge fff foarte bine asa, nu depindem unu de celalalt
Si la mine apar tot felu de bazaconii, nu ma pot colora, nu pot posta emoticoane direct ci totul il fac manual

Diana tu pe unde umbli???



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Alina, listuta nu se mai poate copia de catre noi pentru ca subiectul respectiv a fost inchis si nu mai avem acces la nici un buton! Am rugat moderatorii sa o copieze ca sa nu se piarda, sper ca am facut bine
Si ai dreptate, nu mi se pare cunoscut nick-ul!
Si noi avem retea, dar n-am avut niciodata probleme, pentru ca suntem bombardati cu ruter sau cum mama lui ii zice Merge fff foarte bine asa, nu depindem unu de celalalt
Si la mine apar tot felu de bazaconii, nu ma pot colora, nu pot posta emoticoane direct ci totul il fac manual

Diana tu pe unde umbli???



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004



Clau,si noi avem ruter si nu depindem unul de celalalt,nu am avut probleme pana acum,poate nici nu sunt de la retea...asa m-am gandit eu.
Aaaaa,eu am uitat ca nu mai ai acces la butoanele de la celalalt subiect daca e inchis!!!!

Mersi Marius ca ne-ai pus listuta!

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Marius multumim!!! te-am zapacit in noaptea asta, nu??

Alina, n-ai nici tu somn?? Eu ma gandesc de vreun ceas sa merg langa baietii mei si tot aici sunt inca , dar acum chiar ma duc ca maine o iau de la capt, cu urlete, fitze si smecherii



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

'Neata fetelor!

Clau, habar nu am cum de-am deschis eu subiectul, de fapt eu postasem la cel vechi, si mi-a aparut postarea acolo, iar dupa un timp, cand am deschis calc din nou am vazut ca a aparut un nou subiect , deschis de mine...cred ca a fost o greseala!
De-abia asteptam sa veniti la noi(zi-i la Clau sa nu se lalaie cu alte chestii, ca mi-e dor de Raul voinicelu!).Te-am sunat ieri si nu mi-ai raspuns....pe unde erati toata trupa?????

Alinush mult de ajutor......si eu stiam ce trebuie sa fac(mai putin parola), dar nu mergea deloc(nu stiam ca nu mai ai acces la edit dc e inchis subiectul), de aia te-am sacait aseara....pentru nervisorii pe care ti i-am facut!

Marius pentru ajutor!!!

Eu sunt rupta de oboseala la ora asta, ca bazucu meu nu a vrut nicicum sa doarma la el in patut si s-a pus pe bocit la 2 noaptea de a fost musai sa-l iau langa mine in pat....si cand doarme cu mine in pat e jale, ca suge toata noapte, si ma impinge si ma loveste cu picioarele de ma innebuneste!!!

Restul fetelor ce mai faceti?Sper ca sunteti bine....Ce e cu Anto de n-a mai postat???????

Pupici!!!


Ioana& Alesio, bâzucu' lu' mama si urlaciosu' lu' tata(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

salut fetele

alina uite link-ul:
http://community.webshots.com/user/flaviaramona

chiar sunt hainute faine la interQ, am fost si eu saptamana trecuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ziceti-mi si mie, gagici, unde e InterQ? Si cam la ce preturi sunt hainutele?

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu' lu' mama si urlaciosu' lu' tata(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Gabi, Tudor tot asa cuminte e???

Tudor a inceput sa faca prostioare: scrie pe mobila, cauta in gunoi, imi zgaltaie biroul cand sunt la calculator, umbla la calculatoare, scotoceste prin sertare, umbla la butoanele de la aragaz... sa continui??
asa ca primeste si un pic de bataita, ca altfel si-o ia in cap prea tare!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput