Cadou pentru copil de 2ani si4luni

Cadou pentru copil de 2ani si4luni | Autor: alisia

Link direct la acest mesaj

Dragele mele,
Va rog sa-mi dati un sfat,referitor la un cadou pentru o fetita;
Am luat niste hainute,as mai vrea sa ii ofer "ceva" de care sa se bucure cu adevarat, copilul
Aici,cer ajutorul mamicilor.
Alisia
Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

O papusica din aceea cu carucior mic, pe care sa-l poata plimba fetita...o tablita magnetica, o masinuta care canta...in orice caz o jucarie care sa-i placa.Uneori si vanzatoarele de la magazinele de jucarii te pot ajuta sa alegi ceva frumos (ele mai stiu ce se vinde, ce le place copiilor...).La multi ani fericiti micutei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alisia spune:

Multumesc mult,Claudit
Am sa merg chiar acum in oras sa vad ce gasesc.
Numai
Alisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alisia spune:

La aceasta varsta ar merge si ceva dulce?
Astept opinii.
Multumesc
Alisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

Un ou kinder cred ca i-ar placea...Avand in vedere ca e ziua ei sau o ocazie speciala, se poate face o exceptie...Lui Dennis ii face mare placere sa primeasca din cand in cand un ou.Se joaca si cu jucariuta din interior si ciocolata e putina si bunuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alisia spune:

Multumesc Claudit,
Mi-ai fost de un real folos.
Alisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Alisia, eu stiu ca ouale cu surprize nu sunt indicate la copiii sub 3 ani, pentru ca jucariile din interior sunt mici si se pot inghiti.
De ce nu o intrebi mai bine pe mama copilului ce are voie si ce nu. Daca te hotarasti sa cumperi ceva dulciuri, arata-le mai intai mamei.
Fetei mele la varsta asta ii placea sa faca puzzle din acela simplu, de cateva piese. Poate fi din lemn.

Sanatate

Mergi la inceput