mamici / burtici/ fete din Pitesti(2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielaaaaa spune:

Fetelor ce se intampla nu a mai dat nimeni nici un semn de viata ,am postat pe data de 8 aprilie de atunci nici ca ati mai calcat pe la pitestence.
KHRISTIN dale viata la fete ce faci nici tu nu ai mai aparut.
Va pup si am sa mai trec pe la voi chiar daca nu sant din pitesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

nu prea intra lumea pe acest subiect .
daniela cand vii in pitesti dati un PM si stabilim intalnirea daca se poate.
lulu sa ne faci ciunostintza cu cunostintzele tale din b10 , sa ne mai cunaostem si noi vecinii.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46476&whichpage=1" target="_blank"> Mihaitza are nevoie de noi

pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35266" target="_blank"> povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Danielaaa...uite-ma-s .....am incetinit putin ritmul ca noi ne pregatim de vacanta in curand aici, iar de la toamna voi (re)deveni "tanara studenta" pe meleagurile astea, asa ca acum ma relaxez puternic, ca sa incep cu forte proaspete. Ce va mai fac copilasii? A mea a crescut, nici mie nu-mi vine sa cred.....peste putin timp va trece de la toddleri la preschool....ce mai, mai am un pic si-o dau la scoala .

Cristina

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrath spune:

salutare, is piteasteanca prin adoptie, am venit aici de putin timp.
am nevoie de ajutorul vostru...urmeaza sa am un bebe (e inca mic - 7 saptamani) si am nevoie de un sfat in legatura cu un doctor bun din Pitesti...din cauza programului de lucru si a faptului ca sunt o nitica de sef p-aci nu imi permit sa ma deplasez la Bucuresti...ca stiu si eu ca la Pitesti cel mai bun doctor e drumul spre Bucuresti...dat trebuie sa fie pe aici cineva care sa ma poata ajuta ....in primele saptamini am avut niste probleme si am fost la Pletea


Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Greu se mai scrie pe aici. Pai se poate fetelor? Ce mai faceti? Ce mai e pe la Pitesti?

Luminita
29+ cu Andrei
Tati si mami lui Andrei http://pg.photos.yahoo.com/ph/lumylorv/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veverusca spune:

Salut Gianna.
Unde lucreaza mama ta mai exact. E asistenta dr. Manole?
Eu stau in gavana si sunt pacienta lor.
Te pup
Veve

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

luminitza cred ca nasti pana ma scrie cineva pe aici . sarcina usoara.

chiar fetelor stitzi pe cineva care foloseste lactovit? ca noi am luat anul trecut gartuit dar nu l-am folosit, pt ca Danut este cam alergic, bea Nana HA.
dar la cat de rar se intra pe aici... nici o sansa exipira laptele



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46476&whichpage=1" target="_blank"> Mihaitza are nevoie de noi

pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35266" target="_blank"> povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Hai mai, ca nu expira nici laptele si nu naste nici andreea asa repede.....poate pana nasc eu sa nu mai treaca nimeni pe aici .

N-am idee nici de doctorii din pitesti, nici de lactovit...da' ma bag si eu in seama, macar sa mai dezmortim subiectul asta, sa mai stea si el o oa-doua pe prima pagina !


Mickyyy (39 saptamani) si Malina Ioana (31.03.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex26 spune:

Buna!

Sunt noua pe aici si sunt PITESTEANCA. Ma primiti si pe mine la acest subiect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Buna fetelor....si nastere usoara Lumi sa ai, si sarcina usoara Giannei (stiu ca si ea a ingrosat randul gravidutelor)....noi tocmai ne-am intors din Cuba , si eu ma refac cu voi, ca sa zic asa ....cum e vremea la Pitesti? Mi-e dor de terasele din oras, unde obisnuiam sa stau la taclale cu prietenele ....cred ca la anul o sa facem si noi o vizita mai lunga acolo la vara, si de-abia astept de-acum ....pe aici sint vreo 30 grade....haideti c-am fugit la umbra ....pupici,

Cristina

noi si poze mai noi

Mergi la inceput