mamici / burtici/ fete din Pitesti(2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianna_r spune:

Hallo, fetele!

V-am intrebat de la prima postare: care dintre voi locuieste in Craiovei? Si in ce bloc?
Eu saptamana asta (adica de joi) am avut musafiri, azi-dimineata au plecat unii, adica majoritatea (3 la nr: verisorul meu si cu nevasta + asociatul lui de la firma. Ne-am simtit foarte bine impreuna!

Pupici si mai vb!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

gianna la fetele care si-au data adresa este trecuta in listutza.
iuly76 sata in craiovei, dar nu stiu unde si nici nu intra pe site pt ca este cu bb acsa.

luminitza nu am gasit inca acum incepem tare sa cauta. o sa facem si anutzuri de lipit la scara. cred ca o sale puan sotul la maimulte blocuri, merci oricum.
chiar ieri ti-am vauzt "umflatzelul", era cu sotzul tau, dar nu amm vb cu ei. e zdravana Alexia, nu gluma.

pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35266" target="_blank"> povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Malina,

Noi de Craciunul asta nu am fost in tara, anul trecut am fost....o fi fost vreo sosie de-a mea?

Cristina

P.S. In weekend tocmai am vazut Troy cu Brad Pitt...l-ati vazut, cum vi s-a parut?

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe spune:


Malina, unde l-ai vazut pe Dan cu Alexuca?... duminica nu a iesit din casa..io am fost cu Alexia pe afara, prin fata blocului, deci tb sa ne intalnim toti sase ca se ne cunoastem, nu?
Cristina, nu am vazut Troy, dar am auzit ca este super, avand in vedere actorul principal... Noi la cinema n-am mai fost de...poate facem rost de el pe cd.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

cristina am vazut Troy, mi-a palcut. Alexandru cel mar ein schimb nu mi s-a parut asa de grozav, ma asteptam sa joace mai bine actorul principal (nu maiintrebati cum il cheama).

tzapa. fatitza asta era imbracta cu gecutza portocalie (ca a voastra) si fes tot portocaliu, intre 1 si 2, s-au dus exact spre blocul vostru, era de aceasi varsta si la fel de voinica. acum am vazut poze cu sotul tau si m-am convins ca nu erau ei.
chair sa ne intalnim, dar in weekendul asta mergem al arges.

pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35266" target="_blank"> povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Ce liniste mare pe aici...,nu prea scriam dar eram campioana la citit,va pup!

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

da oana, mare liniste.

am reusit sa ne gasim apartament. luminitza acum o sa stam si mai aproape de tine in B10. acum incercam sa-l vindem pe al nostru.

chiar stiti firma serioasa de amenajari interioare in pitesti? incercata de voi?


pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35266" target="_blank"> povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianna_r spune:

Buna, fetele!

Tot n-a aparut vreo craioveanca, adik care sta in Craiovei?
Dar zona Nord-Gavana...locuieste cineva pe acolo? Cunosc zona aceea bine, dar mai bine o cunoaste mama- asistenta medicala, pediatrie.

Pupici din Rosenheim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Ce mai faceti pitestencelor? Cam rar vorbim.
Malina sa stapaniti sanatosi apartamentul. Am si eu niste cunostinte care stau in B10 si sunt bune apartamentele. Bravo!

Luminita
22 saptamani - mama de baiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaaaaa spune:

Si io si io mot.
Buna ziua pitestencelor,nu sant din pitesti sant din bucuresti,sper sa ma primiti si pe mine ,am cateva prietene acolo in pitesti,si sant foarte multumita de fetele din pitesti.
Fetelor aveti voi ceva aparte si asta imi place la voi.
Am sa vin in tara peste 2 luni si am sa trec si prin pitesti in vizita la 2 fete poate ne intalnim sa ne cunoastem.
Eu am sa mai revin pe acest sait ca este interesant si chiar imi faceti placere.
Va pupici cu lipici

Mergi la inceput