Israel... #2

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice54 spune:

dece nu trimiti prin western, dela posta? e garantat si ajung banii in citeva ore la destinatar. e ceva mai scump,dar merita.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saphir spune:

Buna seara, dragelor.

Eu nu am mai scris de mult, dar e bine sa va regasesc si sa aflu ca toate sunt bune.

Iulia,sanatate maxima tatalui tau, dar cum spunea alice, cel mai sigur si rapid e prin western.
Vroiam sa va spun, daca nu stiti deja, ca scumpa noastra Sara18 are o minunatie de baietel, nascut pe data de 8 februarie
Isabella, tu cum te simti??
...dar restul fetelor?

Eu am intrat in saptamana 37, ma simt ingrozitor de grea, ma doare mijlocul ingrozitor, cand merg am senzatia ca ma rup in 2...dar inca putin si o sa ma simt din nou ca o domnisoara

Pupici si sa auzim numai de bine

Saphir si Amos Daniel
http://community.webshots.com/user/climamos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

Am vrut sa economisesc 156 de secheli de-aia am intrebat. dar am trimis direct prin west.union.Am trimis o suma mai mare iar ei nu se sfiesc sa ceara si un comision pe masura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice54 spune:

draga mea, ce sa facem, tot ce este bun si costa nu-i nimic safie tataltau sanatos ca banii sint bani si asa cum vin se si duc!Important este ca ai putut ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saphir spune:

Fetelor, slaba activitatea la noi. Rusinica!!!!

Vroiam sa ii urez micutei Yael, printesa de Isabella, care implineste 1 an si 3 luni, sa creasca mare, frumoasa, sanatoasa si sa bucure pe mami si tati. Isabella, sa iti traiasca printesica.

Ce mai faceti?? Ce parere aveti de cazul cu bona care maltrata copii??
Eu cred ca as fi strans-o de gat cu manutele mele....ingrozitor

Saphir si Amos Daniel
http://community.webshots.com/user/climamos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yael spune:


Multumim!

AMOS! AMOS AMOS! -pt. primul anisor... Multa-multa sanatate, noroc si sa fii cuminte si s-o asculti pe mami si pe tati!

Cu drag,
Isabella (29 sapt.) &Yael (1 anisor & 3 luni!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

SA-TI TRAIASCA BAIETELUL MAI SAPHIR. PINA LA 120.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

ujlia grosman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara18 spune:

Buna ,dragelor!
in primul rand "La multi ani Amos!"Sa ai parte numai de bucurii si multa, multa sanatate!!!!!!!!!Sa va traiasca baietelul Saphir!!!!!!!!!Sa aveti parte numai de bucurii impreuna.am incercat sa dau de tine zilele astea dar nu esti de gasit si surpriza, constat ca esti la spital sa o aduci pe lume pe Samburica. sper ca acum o ti deja in brate.oricum am sa mai incerc la tine, dar asteptam vasti. multi, multi pupici

In rest ce mai faceti voi?, Iulia, Isabella?

am si eu o rugaminte la voi, imi puteti spune ce acte si care sunt pasii pt. a pleca in romania cu puisorul meu de doar o luna si daca se poate calatori cu un asa omulet.apropo, am un baietel pe nume David Ran de aproape 3 sapt. s-a nascut pe 8 februarie si as vrea sa mergem la buni sa-i cunoastem in romania

si inca ceva , ca sa o aduc pe mama aici de ce acte am nevoie si unde trebuie sa ma adresez.?

va pup dulce si va astept cu vesti ,poaqte ne si vedem o data

Sara si David Ran,DN 08.02.2005
www.geocities.com/sara_semida/bebe_DavidRan" target="_blank">album poze bebe David Ran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

Sara bine ai revenit si sa-ti traiasca si tie baietelul ca-i tare scump.Povesteste-ne si noua cum a fost,unde ai nascut?Ce mai faceti mai fetelor ca -i slaba miscarea pe la noi.

Mergi la inceput