Mamici din Arad...???(22)

Mamici din Arad...???(22) | Autor: Claudelu

Link direct la acest mesaj


-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick




Postata initial de Gabbriela


www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8997" target="_blank">arad_Linda (Linda)("pesti" 30 de ani) -> Gheorghi sotzul -> Andrei (xx.10.xxxx)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak (Claudia) ("Fecioara" - 31 de ani) -> Roland sotzul ("Balanta" - 33 de ani)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu (diana)("Fecioara" - 31 de ani)-> Cosmin sotzul ("Rac")


Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Va invit aici, numai asteptati...
Am luat-o pe urmele lu' Andreea Marin!


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Acum m-am uitat pe lista.Linda sotul tau are aceeasi zi de nastere cu sotul meu si acelasi an cu mine.Pentru listutza:eu-21.03.1971, sotziorul-05.07.1965.
Fetelor zilele astea nu am prea intrat ca nu am avut timp asa ca am o intrebare:intalnirea e cu soti sau fara?
Ieri am lucrat 12 ore asa ca azi lenevesc.Mai trebuie sa spal vasele dar "mi-e o lene de ma doare"Deseara avem musafiri dar asa n-am chef de ei...Luna asta nu mi-am luat liber sa le iau in ianuarie in sesiune dar sa stiti ca simt, sunt rupta
Acum va las, poate intru mai tarziu, daca nu maine.
pupici la toate

Magda si Bianca 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Magda, eu vin oricum fara Clau, restul fetelor nu stiu ce fac, daca vin cu sotiori sau nu! Sa sti ca nici eu n-am prea avut azi chef de musafiri, suntem prea obositi care sa mai fim si ospitalieri, dar ne-am descurcat zic eu
EU sunt super plina de tot, am mancat ca porcii dar cum sa te poti abtine


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Fetelor mulzumesc de urari!Sunteti niste dragute!Sa va bucurati de sarbatori alaturi de cei dragi si voi!
Imi cer scuze ca nu am reusit sa mai intru pe forum sa va mutzumesc la timp dar am avut multa treaba-asa-i cind trebuie sa le termini mai repede cu o zi -apoi au fost musafirii.De Craciun am fost la sora mea si am stat cu totii la masa.Dragos a fost foarte incintat si a mincat tot si repede.Ieri am lenevit si ne-am uitat la filme.
Dar suntem rupti mai ales ca ne-am culcat tirziu iar Dragos nu ne-a scutit de trezirile din timpul noptii.
Va pup pe toate!!

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna fetelor,
Acum cand in perioada asta a anului toata lumea trebuie sa fie fericita,eu sunt suparata si necajita.Ce credeti ca am mai aflat azi:AMANTA sotului este insarcinata in luna a treia si are de gand sa il tina.
Inca stau bine la caPITOLUL "STARE DE SOC".Deja incep sa imi dau seama ca nu pierd de fapt nimik ci ca scap de o pacoste care nu maface decat sa sufar.
LINDA-LA MULTI ANIiTI DORESC TOT BINELE DIN LUME SI FIE CA TOT CE ITI DORESTI SA TI SE INDEPLINEASCA
LA MULTI ANI TUTUROR CUNUMELE DE "STEFAN"
Stefan al meu a devenit un neastamparat,nu sta locului deloc si nu pot face nimik fara ca el sa nu se tina dupa mine.
Va pupic si mai vb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Linda !
Sa traiesti fericita alaturi de cei dragi, si anul ce vine sa iti aduca un bebe frumos si sanatos.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Tanja, imi pare foarte rau pentru ce ti se intampla. Sa iti ajute Dumnezeu sa treci cu bine aceasta perioada grea din viata ta.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna fetelor,
Nici nu stiti cat ma bucur ca am un sprijin si stiu ca este cineva alaturi de mine.Incerc atat spre binele meu cat si a lui Stefan sa fiu cat mai tare si sa nu cedez psihic.Cate-odata ma rog sa fie doar un cosmar,dar cand ma trezesc revin in aceeasi realitate urata .Nici acum nu imi vine sa cred ca imi face asta,dar accept cu capul sus ceea mi se intampla.Nu e barbatul care sa imi fie alaturi toata viata;dar presimt ca nici nu amanta lui nu va avea viata lunga si asta din cauza nenumaratelor lui probleme pe care le cam are atat cu politia cat si cu legea.Uneori ma bucur ca s-a intamplat acum asta,asa scapand si eu de unele probleme pe care le-as putea avea din cauza lui.Asa cum am mai zis eu cred ca exista un Dumnezeu acolo sus care vede tot si care la timpul potrivit il va pedepsi pentru tot ce face el acum si ca va rasari soarele si pe strada mea.
Va multumesc ca existati si ca imi sunteti aproape atat cat puteti.Azi voi pune poze cu Stefanel.
Va pup si va trimit multe pentru toate.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Tanja si Gabi,va multumesc ca v-ati gindit la mine si Gabi sper sa te auda Dumnezeu si sa imi dea si mie bb-ul mult dorit.
Tanja,La Multi Ani la Stefan!!!!!!!
Imi pare rau de ce ti se intimpla dar poate ii mai bine asa,asa cum ai spus si tu.Poate nu a fost sa fie.Sigurat exista undeva si cineva special pt. tine si Stefan daca al tau sotior nu stie sa va aprecieze.Speram ca o sa te ajute Dumnezeu sa treci peste aceasta parte grea din viata ta.Si uite sa te inveselesti un pic de la mine!!!!!!
Va pup.

LindaG

http://community.webshots.com/user/lindaparmina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Fetelor am pus noile poze cu Stefan

Mergi la inceput