Cum trec vanataile?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Stiu Aysha ca eu sunt factorul important.De cate ori a mai cazut, s a speriat sau mai stiu eu am ramas calma, l am luat in brate, mangaiat, i am distras atentia si a trecut.Asa am facut si ieri..si o sa mai fac..dar nu il pot feri mereu de cazaturi, accidente sau ce o mai fi.Multumesc tuturor pentru sfaturi si ca mi ati fost alaturi

'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html" target="_blank"> BotezPrimele luniAlbum2
Sfarleaza
Bubu Plimbaret

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Babee, daca nu cumva ai luat deja, mergi si ia Arnica. ori crema, ori bobitze, pe care i le dai de 3 ori pe zi cate 5. daca ai chef si rabdare, uita-te la noi in album, ultimul album ultima poza, sa-l vezi pe fi-miu in ce hal a aratat dupa ce s-a smuls de la mine din mana si a cazut in parc... Ochiul ala urat pe care-l vezi s-a desumflat in mai putin de o sapt cu Arnica. vanataia mai e si acum, a trecut deja o luna, dar umflatura s-a tras repede...

Sanatate multa!

Ileana, lui Luca(2 octombrie 2003)

pozele noastre

Mergi la inceput