Parul ..ce se mai poarta?

Parul ..ce se mai poarta? | Autor: Alecsia

Link direct la acest mesaj

Care mai sint la moda acum : blonde , brunete, roscate? Cum va pregatiti voi sa intampinati sarbatorile? Ce coafuri , tunsori, culori de par sint acum in mare voga ,sau care va prind cel mai bine? Va propun sa discutam despre cum sa ne pregatim sa fim frumoase inainte de sarbatori .



"Plangi cu sufletul, fara a ti se umezi ochii.
Razi pentru a putea reusi.
Iubeste pentru a-ti putea umple inima cu adevarata dragoste.
E tot ce-ti trebuie pentru a putea fi fericit."

SARBATORI FERICITE!

Mihaela

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crenick spune:

Eu acum sunt blonda si am cateva suvite mov.Cica asa se poarta, mult mov in sezonul asta, chiar si in par.La inceput nu mi-a placut dar acum m-am obisnuit cu noua culoare, desi nu e preferata mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Daca stau si ma gandesc ce am vazut la TV cand am avut timp sa zapez, cred ca este modern ce iti vine bine. Cat despre mine, eu am sa port parul proaspat spalat – nu stiu de ce, dar simt ca si anul viitor o sa fie „la moda” !

Sarbatori Fericite tuturor !

Singur, Adrian
Ratacitor prin Lume
http://www.geocities.com/dara2el/

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

yepp.. si io zic ca si Darael.. dejeaba de poarta parul lung si blond de ex. daca aratam oribil cu el asa.. etc..

eu sunt tunsa scurt dar nu foarte si sunt roscata; ma prinde super bine la pielea mea alba si ochii verzi ; si asta contrar danezelor care sunt in majoritate blonde

nu de mult timp mi-am cumparat un spray pt volum dintr-un salon.. si e super!!! imi da un volum si e asa usor de aranjat (bineinteles ca sunt si tunsa in trepte sa mai prinda si asa volum)

cred ca cel mai important e sa ne stea bine si sa ne simtim bine cu el..

Glædelig Jul!!! Craciun fericit!!!

------------------------
poze noi cu Bandit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Eu m-am facut roscata cu suvite blonde.
Craciun Fericit !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Mie imi place in trepte,am auzit ca nu se mai poarta parul indreptat cu fierul ci coafurile cu volum.Eu am vrut sa ma vopsesc rosu si mi-a iesit aproape negru,asta e...

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Eu sunt blonda-gri si imi place la nebunie.
Nu am parul nici lung dar nici scurt.
Acum ca il am pe bebe care ma trage mereu e par, il tin strans la spate in coada de cal,dar daca am ocazia sa imi fac freza il umflu cu spray (fixativ) si il las liber.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37862" target="_blank">A trecut 1 ANISORBolnavic dar sunt voinic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorela hoff spune:

Eu m-am facut de curand bruneta cu nuante de roscat (Organdi) si am o freza a la Janis Joplin, mai usor de intretinut, ca aici nu prea imi permit sa merg le coafor.
cam asta e freza de iarna la mine.
Pupici, Vio

"Binecuvantati copii si animalele"
http://community.webshots.com/user/famhoff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by Mia.

Mie imi place in trepte,am auzit ca nu se mai poarta parul indreptat cu fierul ci coafurile cu volum.Eu am vrut sa ma vopsesc rosu si mi-a iesit aproape negru,asta e...

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze



Aualeu, asa sa fie? Pai in Ro abia a aparut chestia aia de uscat si intins parul Lissima parca-i zice...si nici n-am apucat sa-mi cumpar...cat mi-o doream...eu ador parul intins...si-mi si sta bine asa.

Serban

Mergi la inceput