Afise cu personaje din desene animate

Afise cu personaje din desene animate | Autor: anya

Link direct la acest mesaj

Am fost saptamana trecuta la Carrefour si pustiul meu a vazut pe un stalp amarat si dosnic doua afise - unul cu Tom & Jerry si celalalt cu Bugs Bunny. Vre-o juma' de ora nu am putut pleca de acolo. Sunt "iubitii" lui. Stie cineva unde as putea gasi - de cumparat- niste afise cu personaje din desene animate? Cred ca ar fi cel mai "tare" cadou de Craciun pt el.

mulumesc,

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Eu am gasit aici afise super simpatice in CORA. Ma gandesc ca daca merg pe acelasi principiu (cei de la Cora), ar trebui sa aiba asa ceva si in Romania.

Luminita si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">DAVID - 11.03.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

"Il y a des fleurs partout, pour qui veut bien les voir" (Henri Matise)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

De ce nu-i faci o pernuta imprimata cu personajele lui preferate?Sau un tricou?Eu zic ca ar fi foarte fericit sa doarma pe ea,ori cu ea in brate..Si niste CD-uri cu desene cu personajele favorite..
Astea-s asa niste idei,in caz ca nu gasesti afise..poate te ajuta intr-un fel sa-ti faci puiul fericit.
Sanatate multa si sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

1.Se gasesc tot felul de personaje de desene animate, cu scotch dublu pe spate, pe care le poti lipi pe pereti. Incearca la magazinele cu jucarii sau in Mega Image.
2.Anul trecut am luat un calendar, pe 2004, cu imagini din filme de desene animate, din libraria de la Dalles. Trebuie sa existe si pentru 2005.

succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Multumesc mult!

De pe DVD-uri stie de "prietenii" lui animati. Ma duc maine la Sala Dalles poate gasesc si calendar pe 2005.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Soleil spune:

Eu i-am luat Tianei niste chestii din cauciuc moale cu scotch pe spate care se lipesc pe perete. Nu-s chiar afise, pentru ca au exact forma personajului.
Initial, mi le-a adus mama din Valcea. Ieri am gasit si i-am mai cumparat inca doua din magazinul Titan, la parter. Este un "magazin" chiar langa cel cu muzica.
Am dat pe ele 25.000 lei bucata. Am vazut acelasi lucru si la Cora sau Carrefour - nu mai stiu exact, cu 130.000 lei bucata (!)...

Flaviana si Tiana Maria (20.03.2004)
Album Tiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Pe peretii camerii am multe personaje din desene animate si sa vezi cum se uita si vorbeste cu ele.



paula2003 & alexandra
http://pg.photos.yahoo.com/ph/alexa13tinta/

Sarbatori fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Si noi avem personaje din acelea lipite pe perete deasupra patutului, numai ca deja ajunge la ele si acum nu prea mai au picioare. Deci va recomand sa le lipiti cumva mai sus, sa nu ajunga sa inghita vreo bucata din ele.


Ela si Cristina (21.04.2004)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Si noi avem personaje din cauciuc lipite pe pereti. Am gasit in piata la mai toate magazinele cu lucruri pentru copii. Avem si Alba ca Zapada si piticii, Tom si Jerry, Donald, Mikey sunt tot felul.

Alexandra


Cristina, mamica de ghemotoc mic-mic

Mergi la inceput