Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Prieteni dintotdeauna...

Pestoiaicele sunt pe aici? (5)

Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 15

Nally
Nally

1535 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Nally  Trimite mesaj Yahoo lui Nally Adauga semn de carte la mesaj Trimite Nally un Mesaj Privat

Pestoiaicele sunt pe aici? (5)

Continuare la Pestoaicele sunt pe aici? 1 2 3 4

Lista pestoaicelor ce inoata in apele

24 februarie - Yasmine - Andreas si Yasmin web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce - Alma
27 februarie - liris - aspiranta nu pentru mult timp!
28 februarie - Rodica - Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta - Inisa web
28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir - Robert-Cristian web
2 martie - fulguletz - David web
4 martie - Papadie
4 martie - Vanessa - Andutu si Catalin web
4 martie - Felis - Mihai Pozele mele!
4 martie - clauditzadennis
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav - Alex web
8 martie - mirelam - Andrei
8 martie - Rayuela - Amelia web
8 martie - Emilly - Ilinca web 1 web 2
8 martie - Alina
8 martie - lilly
10 martie - ange - mamica de doua ori
10 martie - naomi ioana - Naomi
10 martie - amik - Alexandra
12 martie - Anca oltean

13 martie - oanaralu - Bianca Maria web
14 martie - simi
16 martie - Nally - Sebastian
16 martie - Ioana Co - Darius
16 martie - elyanne - Elena
17 martie - Denisam
20 martie - Maruta
20 martie - Anacami - Sebastian Alexandru web

Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

(0 aproba) (0 dezaproba) |

Editat de - Nally on 21/01/2005 12:56:08
alinkav
alinkav

4150 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui alinkav  Trimite mesaj yahoo luialinkav Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinkav un Mesaj Privat
Ce bine! Inotam mai departe!!!
Ce mai faceti?

Sarbatori Fericite!
alina si Alex(22.11.2003)
poze cu Alex
Mergi la inceput

Emilly

2362 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Emilly un Mesaj Privat
Nally poate gasesti si capitolul 1 sa-l pui la deschidere.Era capitolul in care ne descriam zodia.pupici
Mergi la inceput
Nally
Nally

1535 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Nally  Trimite mesaj yahoo luiNally Adauga semn de carte la raspuns Trimite Nally un Mesaj Privat
Am sa o caut!

Paul are nevoie de noi!!! Ajutati-l sa mearga din nou!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput
Nally
Nally

1535 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Nally  Trimite mesaj yahoo luiNally Adauga semn de carte la raspuns Trimite Nally un Mesaj Privat
M-am executat sa traiti!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Emilly

2362 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Emilly un Mesaj Privat
Frumos..., multumim!
Mergi la inceput
Maruta
Maruta

908 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMaruta Adauga semn de carte la raspuns Trimite Maruta un Mesaj Privat
Nally iubita ... vezi ca Fulguletz si Felis sunt nascute .... trece in listuta ... inca nu am primit filmuletul ...

ce mai fac fetele ? bun venit noilor venite ... o sa treaca ceva timp pana oi invata numele voastre ...

dualitatea ? normal ca ne caracterizeaza ... doar sunt Canuta om sucit ...

Vanessa - imi pare rau de cel mic ... multa sanatate, sa se faca repede bine ... doar nu vrea sa-l vada Mosu bolnavior ...
cat despre mesanger ... imi pare rau dar nu pot de la stupizenia asta de calculator ... cu atatea restrictii .... dar vorbim pe mail ... eu ti-am tot trimis tot felul de chestii haioase ... ai primit ceva ?

Mergi la inceput
Nally
Nally

1535 Mesaje
Maruta se vede ca sunt pestoaica.... zapacita pana la capat ... am uitat sa modific lista din pdv al puilor de pesti Filmuletul nu l-am putut trimite din cauza serverului nostru de retea . Mai incerc si azi!

Daniela bine ai venit!

Vanessa la puiul scump !!! Sper a treaca cat mai repede toata nebunia asta care s-a adunat acum si sa inoti in ape mai linistite!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

daniela_daneza

5456 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite daniela_daneza un Mesaj Privat

Buna seara, pestisorilor!
Mu stiu voi cum sunteti la momentul acesta dar eu una sunt f.f.trista.Am tras in cateva reprize un bocet popular de numa , numa... Asta e .. Stiu ca suntem plangacioase..E adevarat anul acesta a fost un an f.urat pt. mine , dar crunt de urat , Dureros , dar viata merge inainte si D-zeu are grija de fiecare, sper, in el imi este toata nadejdea.. Iata ca am atins si parte mistica , religioasa a pestilor?
Sunt trista si datorita faptului ca se apropie sarbatorile si fiinta cea mai draga mie ,MAMA , NU MAI ESTE PRINTRE NOI, fizic , caci prezenta ei o simt mereu....
Apropo si mama mea era tot peste, 10 martie, iar bunica materna era nascuta tot pe 28 februarie.....Mi-as dori ca traditia sa se repete si sa fac o fetita tot in ac.zodie, atunci cand va fi sa fie.
AM O PRIETENA ,FOSTA COLEGA DE FACULTATE , CARE E NASCUTA TOT PE 28.FEB. TOT IN AC. AN NU SPUN CARE SI PE CARE O CHEAM TOT DANIELA..ce ziceti de asa coincidenta... IA VEDETI AVETI SI VOI ASTFEL DE TIZE?
FELICITARI PROASPETELOR MAMICI SI SA VA TRAIASCA SI SA FIE SANATOSI FLACAI - ma refer la cele 2 mamici:Fulqulet siFelis.
Dar sa traiasca toate mamicile , odraslele lor , iar pt. aspirante spor la treaba si nu va lasati...
Ce sa va mai spun despre noi ca zodie: am spus suntem plangacioase, avem o extrem de buna intuitie si un fler super, credem in vise , avem diverse premonitii ...Iubim extrem de mult copii...Ne place sa gatim....ne place sa iubim, daca nu iubim ne simtim cam "goale" , sa fim iubite, daruim enorm celor de langa noi, suntem ospitalieri, primitori, legam repede prietenii..
Dar gata ca v-am facut capul mare, nu-i asa...Uneori suntem super vorbareti , dar cateodata suntem muti , exact ca un "peste"..

Referitor la ornamentele pt. brad eu ma gandesc la o schimbare de culori si as opta pt.mov cu argintiu sau aurii, ce ziceti/ Cum vi se pare?

Va imbratisez pe toti pestisorii si sa auzim numai vesti bune.

A ERA SA UIT, SI EU SUNT UN PESTE CARE NU STIE SA INNOATE SI CARUIA II E FRICA DE APA....

Stiati ca ar trebui sa locuim langa apa-asa scrie in zodiac.

Ca si profesie cred ca ni se potriveste tot ce tine de lucrul cu oamenii, de comunicare ..

Gata ma duc si pe alte teme , acum cat sunt solo si nu ma goneste nimeni de la calculator.

Mii de pupici....

Pana la urmatoarea postare :" eu cu cine votez?" hac, hac...

dany

dana
Mergi la inceput

daniela_daneza

5456 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite daniela_daneza un Mesaj Privat

Scuzati eventualele greseli...

Multumesc pt. primire, v-am descoperit , recunosc mai tarziu...
Dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

dana
Mergi la inceput

daniela_daneza

5456 Mesaje
NALLY , CRED CA LIPSESTE DIN LISTA, FULQULET? Asa e sau m-am inselat.Nu pot sa dorm,m-am bagat in pat dar nu am reusit sa adorm asa ca m-am intors la calc. caci mai devreme l-am inchis ca nu mai mergea DC-UL.
PUPICEI PE SOLZISORI.....

dana
Mergi la inceput
Pag. din 15 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com