Dr Niculescu in urmarirea sarcinii,cum este?

Dr Niculescu in urmarirea sarcinii,cum este? | Autor: anis

Link direct la acest mesaj

Fetele...nu stiu unde sa pun un subiect in legatura cu dr Niculescu...e un medic extraordinar pe probleme de infertilitate..datorita lui Dumnezeu si lui sunt acum insarcinata,eu am vazut multe gravidutze la domnul dr...dar nu stiu cum e cu gravidele...dar poate vreo fata de pe site a nascut cu el sau e in evidenta dansului, si mi-ar prinde tare mult sa imi povesteasca!

ASA CA HELP...IAR DACA subiectul isi are locul in alta parte , rog moderatorii sa-l mute!

PUPICI

AniS

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

heeeeeeeeeeeeeey, anis, FELICITARI!!!

ai vazut ca Dumnezeu ti-a ajutat pina la urma? ma mai tii minte de la intilnirea aspirantelor la care eu si Patricia am venit insarcinate? acum sint in sapt. 30 si mai am nitelus pina sa-l vad pe ... de abia astept, iti dai seama! ce ma bucur pt tine si pt Androix (am felicitat-o si pe ea cind a aparaut cu vestea aici)... Doamne ajuta!

eu nu stiu nimic despre medicul tau din pacate, doar am vrut sa te felicit!

pupici

Eu si bibisor sapt. 30
Dr. Tutunaru - ELIAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Felicitari anis. Ma bucur mult pentru tine. Sa ai sarcina ushoara si bebe sanatos!


Costina & Rares din burtica(25 s)

DPN 20 martie
Dr.Puia, Giulesti

_
Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ja spune:

Felicitari pentru reusita
Nu stiu decat ca te va chema lunar,asta dupa echo transvaginala de confirmare a sarcinii.Cam asa a fost si la mine (fiv cu Marinescu).
Eu una am rascolit peste tot sa gasesc informatii despre dr meu pe parcursul sarcinii....mai nimic,nici despre Nicolescu nu sunt prea multe,dar n-am am pus intrebarea asta
Sper sa se gaseasca cineva cu detalii

ana si 32 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ja spune:

Felicitari pentru reusita
Pot spune ca te va chema lunar dupa eco transvaginala de confirmare a sarcinii.Cel putin la mine asa a fost(fiv cu Marinescu).Eu am rascolit pe aici dupa info despe medicul meu pe parcursul sarcinii
...mai nimic..si nici despre Niculescu..,dar o fi cineva pe aici cu detalii
ana si 32 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Nu stiu cum e cu urmarirea sarcinii dar stiu ca nu mai asista la nastere.Si asta e cam nasol.Trebuie sa ai un dr care sa te supravegheze in timpul sarcinii dar sa stii ca si nasti cu el.La tine probabil va fi cezariana,daca ai gemeni.E important ca dr cu care nasti sa te fi urmarit in timpul sarcinii,sa stie cum ai evoluat,ce tratamente ai facut,etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Felicitari pentru sarcina eu am fost la dr niculescu pentru alte probleme(chist ovarian)si ca terminase facultatea cu unchiul sotului.
Da e foarte bun in fertilitate da in schimb cand am ramas insarcinata nu era chiar asa grijului si am avut contractii de la sapt 20 da el nu imi dadea nimic.Si dupa aia am aflat ca nu vine la nastere,nu iti da numarul de telefon si tot asa.
Eu am fugit la Polizu si am fost foarte multumita la o doctorita prietena de familie.

Iti urez sarcina usoara si multa sanatate

laureta si inisa mica(10 iunie 2004)

http://community.webshots.com/user/laureta1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Multumesc f mult , din suflet pentru urari fetele...va pupic tare dulce.


In ceea ce priveste raspunsul la ceea ce ma framanta ...poate apare cineva care sa-mi dea mai multe detalii.


Chiar nu "face" nasteri? Cat despre nr de telf etc...mie mi l-a dat....in fine eu as vrea sa stiu exact cum e in supravegherea sarcinii..ca mie ca dr imi este f drag...datorita lui si lui Dumnezeu normal..sunt insarcinata acum...asa ca astept fetele care au trecut pe la el.

pupici


AniS

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino spune:

Hello,
Anis, eu personal n-am avut de-a face cu Dr Niculescu,insa am o colega care a nascut cu el de doua ori. Treaba e simpla.. Dl. Dr trateaza pacientele dupa simpatii si dupa cati banuti ii impingi... E foarte adevarat ca la nastere daca nu esti printre preferate, isi trimite rezidentul... Cel mai bine iti poate da detalii Ingerasu, pe care o gasesti la mamici ian-febr si care a renuntat la Dr Niculescu, tocmai din cauza lipsei de atentie...
Oricum FELICITARI si sarcina usoara...

Coca 32 saptamani si dragalasa - Dr. Ion Ionut - Giulesti
http://community.webshots.com/user/cocolino131

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

Draga anis,
Nu stiu sa-ti spun despre dr Niculescu in sarcina ,dar cred ca ar fi mai indicat sa nu nasti la Giulesti ,daca tot ai obtinut cu atata efort sarcina asta .Eu zic sa mergi sa nasti la Spit. universitar care are mai mult confort pt mama si bb si un dr f bun pe partea cu nasterle acolo este dr Anca.Iti da si telefonu ,e f grijuliu ,vine la nastere sigur ,pe multa lume am auzit ca a fost multzumita.
Bafta multa si sarcina usoara

Mergi la inceput