Mamici din Arad...??? (20)

Mamici din Arad...??? (20) | Autor: alinamoro

Link direct la acest mesaj

Initial creeata de Claudelu

si sa strigam prezent


-alina 33 (Alina - capricorn) - 34 ani, casatorita cu Dacian (fecioara), mamica lui Dragos(taur - 29.04.2004 )
-anto (Antonela - scorpion) - 38 ani, casatorita cu Radu (varsator), mama Denisei (berbec-26.03.1992), 12 ani
-alina morostes (Alina - sagetator-28.11.1973) - 30 de ani, casatorita cu Calin (leu-22.07.1974), mama lui Dragos (berbec-11.04.2002) , 2 ani
-cristinacsa (Cristina - scoprpion)- 31 ani, casatorita cu Mihai (pesti) , mama gemenelor (leu): Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia - rac-16.07.1979) - 24 ani, casatorita cu Claudiu (pesti-12.03.1975), mama lui Raul-Andrei(berbec-01.04.2004)
-maggda (Magda- berbec) - 33 ani, casatorita cu Danut (rac), mama Biancai-29.09.1998 (balanta) , 6 ani
- lindaG (Linda- capricorn-27.12.1979)- 24 ani, casatorita cu Mark(rac-05.07.1971)
- claudiak (Claudia - fecioara)- 31 ani, casatorita cu Roland(balanta- 33 ani), mama Vanessei (rac-21.07.2002), 2 ani
-pufymic (Ioana - peste - 05.03.1979)- 25 ani, casatorita cu Ovidiu (peste - 02.03.1978)- 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei (balanta - 8.10.2004)
-arad_linda (Linda - peste) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica (octombrie) lui Andrei
-dialu (Diana - fecioara) - 31 ani, casatorita cu Cosmin (rac), mamica lui Patric Maximilian (varsator- 10.02.2003), 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi-taur - 10.05.76) - 28 ani, casatorita cu Ciprian(balanta - 07.10.75) - 29 ani,mamica lui Tudor (balanta - 22.10.2003) , 1 an
-flavia ramona (Flavia - peste - 14.03.1979)- 25 ani, casatorita cu Sorin (scorpion - 24.10.1970)-34 ani
- dita(Edith- scorpion - 15.11.1970)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana - gemeni) - 26 ani, casatorita cu Vasile(varsator) , mamica lu' Vlad (taur - 16 mai 2004)

si uite asa nostru se mareste



Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,sper ca-ti place cum am pus listuta!
Mai fetelor,oare se repeta alegerile? Basescu vrea neaparat,am vazut ca a facut contestatie.

Ce faceti de 1 Decembrie?

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, pai cum sa nu fie bine??? e PERFECT!!! Eu azi nu am avut acces la net deoarece ne-a invadat oares'ce virusi si s-a pus Clau sa rezolve problema...inca n-a terminat dar s-a indurat si de mine cateva minutele

Va multumesc de urari si de gandurile bune!!!!

Diana, parca tu intrebai ce avem cu noul primar, nu??? Ma abtin de la multe comentarii dar oricum eu nu stiu ca ccc Claudiu sa fi fost vreodata atat de obosit si de stresat...si binenteles ca sa puna capac la tot le mai ia si primele de anu viitor, cu care isi mai scoteau si ei cat de cat salaru...stai sa vezi ce sexi va fi sa traiesti cu doar 4 mil salar... , nu???

Gabi si Clau stie de chestia asta! dar eu pana nu vad nu cred! Oricum duca-se cu pluta pe Mures, dar repede repejor!!!

Alina33 dar cum ai reusit sa-ti tai dejtu la blender?? Eu tot stau si ma gandesc si nu-mi dau seama Dar ce imagine de filme horor ai descris, bbbbbbbbrrrrrrrrrr!!!!!!!!! Cred ca e frumos dejtu tau acum

Anto, asa scurt??? Nu ne mai vrei???

AAAAAAAAA, Alinush, felicitari pentru !!!!



Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Dragoste intre popoare si razboi sub plapuma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Buna dimineata.
Claudelu, inteleg ce vrei sa spui, avem si noi o prietena care lucreaza la primarie si se plange de noul program... Totusi, nu dati dar mie imi place primarul. De cand sunt in Arad nu am vazut sa se curete macar o data campul asta de langa Billa, si acum e curatat, fara balarii si gunoaie. Iarba de pe dig e in permanenta tunsa, chiar si asata de la noi de la bloc au tuns-o. Si ati vazut parcul de pe mal ce frumos e aranjat... Eu tot cred ca va face ceva cu Aradul, asa ca un Ciuhandru de Arad

Alina, de 1 decembrie vom puturosi de zor... Daca ne lasa Vladut, bineinteles...

Fetelor, am pus poze proaspete, daca vreti sa va uitati la "Vladutz 6 luni".

Diana si Vladut (16.05.2004)
poze Vladut
Vladut 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mai fetelor,ce o lene am azi! Cred ca de-aia ca e liber.M-a apucat si o durere de stomac groaznica.Aseara stand la internet am mancat 2 mere si 3 kiwi,toate odata si de la astea ma doare stomacul.Groaznic!
Calin cu Dragos e in oras si eu lenevesc pe-aici.Dupa masa mergem la Timisoara.

Diana,eu am votat cu Ciuhandu in primul tur!!!!
Sunt fain pozele.

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Claule,ti-o capeti.Da´ce-ti veni sa-mi pui asa intrebari?1Mai nou lucru in fiecare zi ,plec la 7,10 de-acasa si vin la 12 ,la 2 iar plec si ma intorc la 7 seara .Si nu mi-e ciuda pe primarAcum am pus mancarea la foc ,am mancat ceva in graba uitandu-ma pe-aici si la 2 trebuie sa fug.Asta e.
Alina acum vad si eu ca iar ai probleme cu degetul ,da´chiar cum ti l-ai prins ,ai bagat mana inauntru in timp ce mergea?O prietena de-a mea s-a taiat f. rau la masina de taiat paine ,a vrut s-o curete si a uitat ca e in priza si a atins butonul de care se da drumul in timp ce o stergea.
Alina eu mananc paine alba uscata cand ma doare stomacul.Sau Pop Corn
Va pup si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Anto, , astept sa o iau pe coaja ...Mai mi-e dor de tine si de aia am insistat asa de mult Vad ca pana la urma ai cedat
Ce program misto ai si tu!!!
Voi ce faceti de sarbatori? Pe unde mergeti? La voi nu e zapada???

Alinush si mie mi-e o lene de nu-i adevarat Ce zice Calin, ce e in centru?? ieri ziceam si noi ca mergem intr-o plimbare pana in centru, dar azi mi-a perit chefu am fost doar putin cu raul la plimbare si acum as dormi non stop...nu stiu ce naiba am de mi-e atat de somn

Diana, gusturile nu se discuta ( ma refer la primar) Si soacra-mea lucra in Primarie si e tare dezamagita de noul ei sef Asta e, noi l-am ales, acum sa ne spalam pe cap cu el

Am vorbit azi cu Ioana la telefon si va multumeste de urari!

Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Timpul pe la noi e rece dar nu ninge inca.Eu nu stiu daca vin anul asta ,Radu merge sigur.S-ar5 putea dupa sarbatori ,ca eu lucru.Deni are mult de invatat,daca nu are note bune nu poate la anu sa mearga unde vrea ea.Inca nu stie unde vrea,e tare nehotarata.
Va pupsi numai bine fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Asa procedau si ai mei cu mine...trageam tare ca in vacanta de vara sa merg la mare, ca pe atunci era ceea ce-mi doream...la un moment dat a devenit obisnuinta , nici nu mai trebuiau sa-mi promita marea cu sarea ca imi luam singura
Lucrezi si intre sarbatori??? ce nasol de tine!
Noi habar navem ce facem de sarbatori, probabil v-om mergem la sora-mea, ca in ultimii ani...acolo ne chefuim in voie

Alina, cum te simti???


Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor.
Ati fost prin centru azi? Calin a zis ca a fost mare aglomeratie,mai ales in fata Primariei si in Piata A.Iancu,acolo au amenajat pentru ceva spectacol,dar habar nu am cine au fost invitati.

Anto,da' "frumos" program de lucur ai si tu! De ce nu ti-e ciuda pe primar?:):):)

Clau,azi am dormit si eu cu Dragos,mi-a fost un somn...tare lenesa am fost azi.

Alina33,cum iti e degetul?


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Au fost ceva focuri de artificii in centru, de vreo juma de ora, le-am vazut pe geam... si la stiri la Prima au zis de ceva spectacol in centru si "cireasa de pe tort" -HI-Q (in Piata A iancu a fost muzica populara)
Alina M, si eu am votat cu Ciuhandu.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput