doctor....in ploiesti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luiza1318 spune:

fetelor va multumesc !!!

medeea76, dr Lupu are cabinet in incinta Mediurgu-lui? am mai auzit de dr Cernat. Am primit atatea raspunsuri (nu ma asteptam!)incat nu stiu care ar fi cea mai buna solutie!!- oricum multam frumos!

Yari, daca vrei sa sti unde are cabinet dr Banciu (al doilea nume este cumva Rose Marie?) iti spun eu in Cartier Vest; sa nu-ti inchipui ca am fost la ea, am fost la dr Schwartz (nu stiu daca ai auzit de ea....fereste-te!!!) si are cab. langa dr Banciu- multam de info!!

pnt_loredana, scuza-ma ca iti spun dar mie dr Fusu mi-a lasat un gust amar!- am fost la ea- oare cer eu prea multe? de dr Luchian chiar nu am auzit, ma intreb cum de mi-a scapat!!!
sper sa nu te superi pe mine!!!- oricum esti o dragutza si iti multumesc de raspuns!

Va dulce pe toate!!!




iza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bucadybac spune:

Hey, dar d-nul doctor Marinescu ce are? Cabinetul dansului este langa studio Hary (hotel turist), si banuiesc ca nu degeaba a fost mare sef la maternitate. De asemenea, d-nul doctor Popescu, actualul director al maternitatii - din pacate trebuie sa caut prin computer unde are cabinetul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Da, Iza, Dr. Lupu e la Mediurg, costa vreo 400 de mii consultaita, dar daca esti la doctor de familie Mediurg, e mai putin. D-na doctor Lupu lucreaza si la maternitatea din Buzau, eu am fost de cateva ori si acolo la ea, pentru ca nu m-a costat absolut nimic. Spune-mi, ce ti s-a intamplat cu Dr.Schwartz? Pentru ca o prietena de-a mea care a pierdut 3 sarcini, a reusit sa aiba doua fetite gemene datorita ei. Eu nu o cunosc, dar am auzit numai lucruri rele despre ea (prietena mea cred ca e exceptia).
Si eu am auzit de rau despre Dr.Fusu.

Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IulianaStan spune:

Medic ginecolog bun este si dr. Roman; mie mi-a facut operatie de cezariana si am fost f. multzumita.
Are cabinetul in spatele halelor centrale pe linia de tramvai...
E adevarat ce se spune despre dr Banciu Rosemarie.
O colega de a mea numai poate avea copii din cauza ei , iar de dr Scwartz- profesionalismul lasa de dorit...
Mult succes...oricum si maternitatea noastra lasa de dorit...ca si intreg sistemul nostru sanitar, de altfel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza1318 spune:

va multumesc inca odata pentru multitudinea de "oferte"!!!

medeea76 draga, dr. Schwartz m-a tratat de anexita timp de un an si jumatate(antibiotice, ovule,sedinte laser......) si cand am fost la ultimul control la ea mi-a spus zambind "nu se vede nici o ameliorare"....., si mai mult decat atat, i-am spus ca vreau sa fac o ecografie tranvaginala, iar raspunsul ei a fost "facem cand voi aduce eu aparat"....ce sa inteleg prin asta...ca pe dansa o interesau doar banii...
stai, ca uitasem, i-am propus sa-i facem sotului o spermograma si a spus "nu are niciun rost, problema este la tine"....de aici ce sa mai inteleg????????????.....si multe altele....

Iuliana, cumva dr Roman este si pediatru?
este mai in varsta?

va dulce pe toate!!!

iza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IulianaStan spune:

Nu, Luiza, dr Roman e doar ginecolog.
Mai exista in Ploiesti, un medic pediatru cu acelasi nume.
Ginecoloaga are in jur de 50 si ceva de ani.
Mai vorbim .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Nu am ce sa fac, pana la urma aici o sa scriu, pentru ca aici sint cele mai multe ploiestence pe metru patrat.
Asadar, dragele mele, recomandati-mi o menajera de incredere in Ploiesti, va rog.
Si inca o data scuze, nu avea rost sa deschid subiect nou pentru asta.
Iza, vezi ca ti-am scris despre rochita la capitolul nunti.

Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

quote:
Originally posted by Medeea76

Nu am ce sa fac, pana la urma aici o sa scriu, pentru ca aici sint cele mai multe ploiestence pe metru patrat.
Asadar, dragele mele, recomandati-mi o menajera de incredere in Ploiesti, va rog.
Si inca o data scuze, nu avea rost sa deschid subiect nou pentru asta.
Iza, vezi ca ti-am scris despre rochita la capitolul nunti.

Medeea



va rog folositi PM pentru mesajele personale sau topicurile potrivite altor tipuri de discutii. multumesc

http://www.desprecopii.com/forum/default.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

quote:
Originally posted by Medeea76

Asadar, dragele mele, recomandati-mi o menajera de incredere in Ploiesti, va rog.

Medeea



Offffffff Medeea, de cand caut si eu asa ceva. Se pare insa ca este o rara avis. Eu am una, dar nu ti-o pot recomanda :-(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza1318 spune:

fetelor va multumesc din suflet!!!

sunteti niste dragutze!

medeea, multumesc pt raspunsul de la "rochite", incearca si tu prin reviste, ziare la anunturi...(nu am avut nevoie de asa ceva si nu stiu ce sa spun)


Va dulce pe toate!

iza

Mergi la inceput