Cea mai SCUMPA boroboatza a copilului, a fost...!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

quote:
Originally posted by carmenutza

Ne inscriem si noi pe lista distrugatorilor cu una bucata pereche ochelari de vedere....cei noi au costat vreo 6.000.000..+ una bucata telefon mobil.

Carmen si bb Maya Alexia
http://www.community.webshots.com/user/carmenmaya


mami, da ce ochelari sunt aia????Nu de alta, dar daca chiar sunt buni poate vreau si eu

Sabina si Sofia Galagia
www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?sqldtl=834" target="_blank">Poze cu noi
Cele mai frumoase fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirod spune:

O tastatura utilizata ceva vreme pe post de claviatura...sau de toba...

DORIS cu bb la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

quote:
Originally posted by energy

n-a prea facut dracii mari (costisitoare), dar pot sa spun ca cea mai tare a fost pe la 1 an (vara, in revizie cu apa calda), cand stiind ca doarme, citeam in sufragerie in liniste... si am venit prea tarziu dupa miros.... isi scosese pampersul dupa kk, il intinsese in tot patutzul - pe apratorile textile, pe lemn, pe calorifer, partea de perete de langa patutz era pictata, bluza, parul, mainile, avea si la gura......

si eram, dupa cum am spus in revizie , nu stiam unde sa fug mai repede, sa pun apa la incalzit, sa dezbrac copilul, sa-l arunc in cada... alergam prin casa buimaca intre dulapul cu oale, aragaz, copil(pe care nu stiam de unde sa-l apuc?) si cada....
asta nu se uita niciodata.

"Copiii au mai multa nevoie de modele decat de critici"
poze la http://community.webshots.com/user/energy1602





mortala faza,am ris cu lacrimi!!

Elena si pisicutza Amelie
poze Amelie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carolyne spune:

Am citit si m-am amuzat teribil la acest subiect, dar totodata ma gandeam la ce sa ma astept, de fapt niciodata nu poti sti pentru ca prichindeii sunt imprevizibili.
Noi deocamdata suntem prea mici, veverita noastra avand aproape 6 saptamani.
Sunt nerabdatoare sa citesc ce boroboate au mai facut copilasii vostri.

Carolyne si Veronica

Mergi la inceput