Scoli in sectorul 3

Scoli in sectorul 3 | Autor: alexa

Link direct la acest mesaj

Anul viitor Alex va merge la scoala, cine imi poate da mai multe informatii despre scolile din acest sector? Stiti ceva despre scoala(nu stiu numarul)de langa policlinica Titan, unde este Inspectoratul sectorului 3? Dar scoala nr. 20?
Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tery spune:

pe mine ma intreseaza scoala de pe Nerva Traian, langa restaurantul turcesc. Daca are cineva vreo informatie referitoare la aceasta scoala va rog sa-mi spuneti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu26 spune:

Pentru Tery. Scoala de pe Nerva Traian - ei bine singurul lucru rau pe care ti-l voi spune este ca accesul tau ca parinte la deciziile cu privire la ce se ofera copilului tau ca produse aditionale va fi limitata serios de directoare: tanara, dar neserioasa. Scoala are incheiate asa zise contracte de exclusivitate (!!!) pentru produsele care se ofera parintilor (ia ghici cine plateste aceste contracte?). In rest, nu e o scoala rea, dar astfel de semne de alarma am de gand sa trag la toate institutiile de invatamant care adopta asemenea practici. Vei fi pus sa alegi daca vrei un produs mai slab sau de loc, dar pretul platit va fi acelasi ca pentru un produs de calitate. Nu am de gand sa continui subiectul. Noi, ca furnizori de servicii suntem patiti cu scoala respectiva. Ai grija!

Mergi la inceput