Jocul cu filmele (partea a 14 -a)

Jocul cu filmele (partea a 14 -a) | Autor: qsar

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=28364" target="_blank">Jocul cu filmele
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=29205" target="_blank">Jocul cu filmele (partea a 2-a)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=29651" target="_blank">Jocul cu filmele (partea a 3-a)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30101" target="_blank">Jocul cu filmele (partea a 4-a)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30724" target="_blank">Jocul cu filmele (partea a 5-a)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31060" target="_blank">Jocul cu filmele (partea a 6-a)www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31406" target="_blank">
Jocul cu filmele (partea a 7-a)www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32180" target="_blank">
Jocul cu filmele (partea a 8-a)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32630" target="_blank">Jocul cu filmele (partea a 9-a)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32732&whichpage=1" target="_blank">Jocul cu filmele (partea a 10-a)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32962" target="_blank">jocul cu filmele (partea a 11-a)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33266" target="_blank">jocul cu filmele (partea a 12-a)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33493" target="_blank">jocul cu filmele (partea a 13-a)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31059" target="_blank">Jocul cu filmele - rezumat
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33618" target="_blank">Jocul cu filme - rezumat (continuare)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Sa fie "The age of innocence" cu Winona Ryder? Ma incurca doar rusoaica Michelle Pfeiffer care doar fusese maritata cu un rus, ca era americanca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

da donia, asta era filmul. ai dreptate, era americanca tanti, ca doar era verisoara parca ccc cu personajul winonei ryder

asteptam filmul tau...

Andreea & Tudor (9 dec. 2003)
daca doriti sa ne (re)vedeti :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

M-am trezit de curand si nu-mi vine nici un film in cap, asa ca pun un serial.

O crima, urmata de alte crime, un agent FBI, politia locala si un orasel plin de personaje speciale. Multa atmosfera si muzica stranie si faina.

V-a placut si voua?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Daca-i vorba de "Twin Peaks", da, mi-a placut.(desi tot asteptam ceva-ceva sa lege maioneza ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Twin Peaks?

Cristina & Sandica

floricica cu pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

iileana

Cristina & Sandica

floricica cu pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

e Twin Peaks! sigur!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

mey stiam si eu si mi-ati luat-o inainte . hai bagati ! continuaaaaareaaaaa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

Continuarecontinuare,

ca nu mai avem rabdare!



"Odata ce ai incercat zborul, vei pasi pentru totdeauna pe pamant cu ochii ridicati spre cer, acolo unde ai fost, si vei dori mereu sa te intorci." Leonardo Da Vinci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

stai sa vina si Donia. Si eu sunt nerabdatoare, dupa atata blocaj :)

Cristina & Sandica

floricica cu pozici

Mergi la inceput