o intamplare haioasa

o intamplare haioasa | Autor: RELY27

Link direct la acest mesaj

Puiul meu este obisnuit ca atunci cand se loveste sa fie pupat acolo si ca prin farmec trece.Ne arata bubu si ne roaga sa .. pupisi nu il mai doare.In fine...faza tare este ca intr-o zi era cu taticul sau acasa si s-a lovitunde? la puta. Bieneinteles ca a urmat ritualul cu bubu pupi.Sotul meu l-a pupat pe burtica in apropiere dar bineinteles ca el s-a lovit altundeva si foarte nervos il apleaca pe tata si ii arata locul exact in care trebuie pupi.In acel moment sotul meu nu a mai putut sa se opreasca din ras.
Richy

RELY

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elena_ltd spune:

Ca sa stim daca a ras tati cu rasul lui, vrem sa stim daca a pupat. Daca nu... compensam.

Elena, mami de Oana si Mihai
ne vedeti aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RELY27 spune:

Ei na....... a ras el ce a ras dar in finalprin zona ca zicea ca i-a fost jena sa faca asta, exact acolo.Deh e barbat...Cie stie ce a facut in final cu el, sincer mie mi-a ajuns sa imi spuna ce i-a cerut puiutul meu.


RELY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Daca lui taticu ii era rusine, uite de la mine un pupic pentru cel mic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RELY27 spune:

pe toti si pe toate.Va multumesc pentru pupici si va doresc numai bine si sa va creasca bebeii mari, sanatosi si frumosi.
rely si Richy

RELY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

asa si la noi...face buba noi trebuie sa pupam,
dar deocamdata nu am avut buba la putzica!!
tata e si el putzin mai retinut,ca deh e fetita dar cu puiuta noastra nu prea ai de ales...dc tre sa pupi apoi nu mai scapi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:


Si la noi tot cu pup....si suflat trece ca prin minune la Patrick.

toate cele bune
narcisa x Patrick 29.06.2002 Vivien 27.01.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La noi trece daca pupa doar mama...la tata nu apelam si nici el nu se ofera .

Cristina
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flor spune:

Anne_Marie daca se loveste trebuie neaprat sa dam repede cu "chema" (crema) asa zice ea ca "trece repede".
Acum cateva saptamani am fost cu rolele, nu am fost atenta si am cazut in fundNu am patit nimic doar o mica zgarietura. Insa Anne-Marie cand a vazut, "mama buba", se duce repede ia crema 2imi da si zice "trece repede"
flo

Mergi la inceput