Vreau ALBUM!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoled spune:

Veve de unde stiu cand mi se aloca propriul meu cont?Sunt anuntata sau trebuie sa urmaresc ceva anume?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Trebuie sa-ti urmaresti tu contul pana apare activ.


Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

Veve, multumsc mult pentru explicatii. ti-am urmat sfatul si m-am descurcat de minune pana in momentul in care trebuia sa pun pozele in album. le-am scanat, le-am micsorat dar fisierul este de tip BMP si cand dau "Trimite" imi da eroare spunandu-mi ca se accepta doar G.. sau J... scanerul meu este Mustek 1248UB
ma mai chinui maine dar poate ma ajuta si pe mine cineva mai destept...

icv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Vanessa,incearca sa deschizi poza acolo unde-o ai in pc,du-te sus in "files"/"save as" si o sa ai undeva optiunea sa alegi in ce format o salvezi.Alege JPEG.
Sper sa-ti reuseasca!



Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

Veve AM REUSIT!
iti multumesc mult, am reusit si am pus o poza cu cei doi baieti ai mei. o sa mai pun acum ca am prins gustul.
dar ca sa ma "nesimtesc" (ce cuvant am inventat...) si mai tare cum pot sa scriu pe mesajul meu adresa care sa fie accesata pentru a se intra in poze? sper ca ai inteles pt. ca am avut o exprimare super dar nu stiu cum sa-ti explic ce vreau
multumesc, multumesc

icv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

quote:
Originally posted by vanessa ionescu

Veve AM REUSIT!
iti multumesc mult, am reusit si am pus o poza cu cei doi baieti ai mei. o sa mai pun acum ca am prins gustul.
dar ca sa ma "nesimtesc" (ce cuvant am inventat...) si mai tare cum pot sa scriu pe mesajul meu adresa care sa fie accesata pentru a se intra in poze? sper ca ai inteles pt. ca am avut o exprimare super dar nu stiu cum sa-ti explic ce vreau
multumesc, multumesc

icv



accesezi profilul personal si la semnatura(undeva in partea dreapta jos a paginii de profil personal) scrii link-ul:http://.....
dupa care apesi "trimite".
de fiecare data cand postezi,va apare link-ul respectiv.
si daca vrei sa apara ca la mine spre ex,
scrii url in [],apoi="http://www..........]"blabla(ce vrei sa apara in loc de adresa site-ului-ex.Lia si Andrew,dupa care /url in [](da un quote mesajului acesta si vei vedea exact cum trebuie scris:)).Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoled spune:

Veve cand mi se aloca un cont pt album?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Nu stiu,sa traiti!Adminu' se ocupa de partea tehnica;eu doar te-am informat cam cum stau treburile pe-aici!


Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Veve, am cont de album, fisierele indeplinesc cerinta de marime si totusi nu pot face upload la ele, da o eroare(Fisierul nu a fost primit in conditii bune. Contactati administratorul)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Carmen,nu stiu ce sa-ti spun.Din pacate (sau din fericire ) numai adminul se ocupa de partea tehnica!Daca vrei sa-ncerc sa ti le pun io,pozele si parola (pe care o poti schimba dupa) pe e-mail(mamikavv@gmail.com) si te rezolv!


Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput