Colorata sunt dar pot schimba culoarea?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

eu am avut steel blue, dar eram prea steel, asa ca am renuntat, dar am vazut ca daca ai steel blue si pui o intensitate nu foarte mare arati chiar bine. Din cate glow-uri am vazut eu mi se par cele mai reusite culorile deschise de dimensiune 2-3.

Cristina & Sandica
floricica cu pozici si pozici pe desprecopii.com La marewww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=la mare&mid=3494&c br / id=10216" target="_blank"> si My bestwww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Sandica%2C poze no br / i&mid=3494&cid=10207" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

quote:
Originally posted by Oana_B

quote:
Originally posted by Elenalove27

Claudelu , ce mei ca am primit Donatii de pe forum ca sunt vai de mine , dupa 4 zile si 4 nopti rupta de oboseala ca sa raspund pe forum acum cica nu se poate schimba culoarea doar trebuie sa string puncte cu raspunsurile mele de 2 bani.
Am primit ajutoare de la lume :)))))Sa vezi de acum inainte culori ce imi trag eu bei frate


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

8 Luni






Ce highlights ti-ai tras

Oana_B



Stai mei Oana sa mai primesc ajutoare "DONATII" de pe la lumea asta buna si sa vezi atunci ce "HIGHLIGHTS" imi trag.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by Oana_B

Cine si-a pus nuanta "steel blue"?
Catalina, claudelu voi ce nuante aveti? Mi-am strans cu multa truda punctele si parca nu vreau sa le arunc..bey parca-s bani asa vorbesc de ele

Oana_B



Eu am Light Blue, nr.5...

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Ia sa vad cum arat, m-am facut light blue , nr 5.
Fain, imi place

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

Salut!
M-am amuzat citind subiectul. Parca ati vorbi de culori de par . Ce distractie faina pentru ia o pauzari!

O sa-mi trag si eu o culoare, dar mai intai sondez terenul (invat din experientele altora), ca sa nu arunc "banii" de pomana.
pentru colorate!

Andreea&Tudor (9 decembrie 2003)
http://community.webshots.com/user/mara03100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

hm, eu nu vad nici o culoare pe nicaieri, de ce oare? cand intram pe DC de la alta locatie aparea un galben la mine in casuta de logare, dar acasa nu va vad nici voua culorile, nici galbenu meu. pe care, btw, nu il alesesem io :))
misto jucarelele astea

--------------
been there, seen that, so what?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Daca folosesti alt browser decat Internet Explorer e posibil sa nu le vezi. S-a discutat pe la alt topic.
Patratica galbena nu stiu ce e.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Conchita , eu nu te vad deloc galbenavezi ti-au furat culoarea...
Eu tot "Galbejita" raman deocamdata


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina spune:

Mai fetelor ,nici eu nu va vad colorateCica mi-am pus si eu culoare la nume ,dar habar nu am cum arata!!!Vreau si eu sa vad culorile!!!!!!

Corina si Anna nazdravana!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Corina, esti colorata cu glow rosu! arati bine, poate te vezi la urmatorul post, asta daca nu ai alt tip de browser( asa am inteles ca nu taote te arata colorata). Eu una te vad.

Cristina & Sandica
floricica cu pozici si pozici pe desprecopii.com La marewww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=la mare&mid=3494&c br / id=10216" target="_blank"> si My bestwww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Sandica%2C poze no br / i&mid=3494&cid=10207" target="_blank">

Mergi la inceput