Colorata sunt dar pot schimba culoarea?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

[quote]Originally posted by irinai


eu mi-am pus Glow-ul si o titulatura si m-am bucurat de ea ca si un copil...ca asa ma simt, un copil cu un copilas...

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC





Eu m-am bosumflat tot ca un copil... ca as fi vrut sa-mi iasa altfel. Nu-i nimic, data viitoare reparam, mai ales daca pana atunci o sa avem si un "preview". Chiar ma amuza sa vad pe forum nume colorate si sa fiu si eu printre ele.

Cristina
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Da, mai, trebuie neaparat un preview, sa vedem si noi , sa nu dam banii aiurea!

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

chiar asa!!! si vad ca spuneti ca va puteti uita in gradina altuia sa vedeti cate puncte are!!cum e posibil???nu ca vreau sa ma uit,dar m-.ati pus pe ganduri
hai fetele dati idei la subektu' meu,ca abia acum l-am vazut pe asta si am consumat spatiu vital pe forum.
si sincer,si eu m-am bucurat ca un copilas cand am facut punctele sa ma colorez:)ca eu citesc tot-tot pana ma hotarasc sa scriu si rumeg raspunsul o juma' de ceas asa ca am ramas ultima colorata!! a!! si cum zicea cineva mai inainte pentru cei care posteaza numai pentru puncte..(care or fi aia) ar trebui sa se bage penalizari,sa nu se mai revolte populatia dom'le!!
eu una zic ca tre' sa fii intr.o doaga sa te apuci sa raspunzi unde nu ai nimic de spus ,asa in dorul lelii,ca totusi,suntem o comunitate de oameni inteligenti,ce drac???
Ca eu sunt asa..mai neam de caldarar si mi-as pune si.o fundita cu picatele la nume daca ar fi posibil...muama mia da' ce mijto ar fi...cui nu-i place sa nu-si puna,nu e logic??
am zis!


http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce

poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni)
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/anca20_ro/album?.dir=/5ee0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by mamica dulce

chiar asa!!! si vad ca spuneti ca va puteti uita in gradina altuia sa vedeti cate puncte are!!cum e posibil???nu ca vreau sa ma uit,dar m-.ati pus pe ganduri


Clicai pe nume si iti arata in partea dreapta la profil total points ce are respectivul.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza spune:

VREM PREVIEW!!! VREM PREVIEW!!!



Madutza si Mariuca (17 Mai 2004)
http://community.webshots.com/user/padme_ami2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Claudelu, ce dimensiune ti-ai ales la glow, ca-mi place 'marimea' , cand adun puncte imi schimb stralucirea si cum nu e preview cas ochii la altii.

Cristina & Sandica
floricica cu pozici si pozici pe desprecopii.com La marewww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=la mare&mid=3494&c br / id=10216" target="_blank"> si My bestwww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Sandica%2C poze no br / i&mid=3494&cid=10207" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by Elenalove27

Claudelu , ce mei ca am primit Donatii de pe forum ca sunt vai de mine , dupa 4 zile si 4 nopti rupta de oboseala ca sa raspund pe forum acum cica nu se poate schimba culoarea doar trebuie sa string puncte cu raspunsurile mele de 2 bani.
Am primit ajutoare de la lume :)))))Sa vezi de acum inainte culori ce imi trag eu bei frate


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

8 Luni






Ce highlights ti-ai tras

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by ticka

Claudelu, ce dimensiune ti-ai ales la glow, ca-mi place 'marimea' , cand adun puncte imi schimb stralucirea si cum nu e preview cas ochii la altii.

Cristina & Sandica
floricica cu pozici si pozici pe desprecopii.com La marewww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=la mare&mid=3494&c br / id=10216" target="_blank"> si My bestwww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Sandica%2C poze no br / i&mid=3494&cid=10207" target="_blank">



Inchipuieti ca n-am vazut ca se poate schimba si intensitatea culorii, deci l-am lasat cat a fost, adica 5!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Io am "cumparat" alt glow si acuma imi place... pana apare "preview" raman asa!!!

This is the first day of the rest of my life!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Cine si-a pus nuanta "steel blue"?
Catalina, claudelu voi ce nuante aveti? Mi-am strans cu multa truda punctele si parca nu vreau sa le arunc..bey parca-s bani asa vorbesc de ele

Oana_B

Mergi la inceput