GATA CU CELULITA SI CU ARIPIOARELE!!

GATA CU CELULITA SI CU ARIPIOARELE!! | Autor: elisabetar

Link direct la acest mesaj

eu am scapat usor si foarte placut de ele, doar stand pe un pat timp de 40 minute la un salon modern, dragut si ieftin. dupa o seinta de impachetari cu parargil am dat 400gr. si 1 cm la solduri, nu-mi venea sa cred. rezultatele au fost super! au aparate din SUA super perfoprmante pt electrostimulare si au si pt ridicarea sanilor!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

in ce zona e salonul asta dragut si f ieftin??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

REKLAMAAAAAAAAA !!!!
Oricum, adevarul este ca asa ceva functioneaza, daca perseverezi si esti tenace, totul este sa respecti si o dieta stricta, hai sa nu mintim poporul cu...calculatorul!


Cu respect (vorba cuiva),


Dana mama lu' bb Radu Stefan

http://community.webshots.com/user/danateu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nane spune:

Pai spune-ne si noua: unde? Cand? Cum si MAI ALES CAT???

Nane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norris spune:

buna fetele,
in c-ta este un cabinet foarte bune unde poti scapa de centimetrii in plus, se numeste Milady, e pe undeva pe la casa de cultura.
eu dupa prima sarcina, cand nu am mai putut sa dau jos aripioarele si sunculitele de pe burta, am fost acolo, si de la rpima sedinta am dat jos un com la sold...deci sunt aparate bune care dau rezultate bune. se sta 20 de minute parca, nu mai mult, si se face o zi da, o zi nu.deci se merita, acum astept sa am bani din nousi sa ajung iar pe acolo, ca iar am destule sunci pe mine care trebuie date jos...
era ,parca, 100$ 10 sedinte,asa parca...dar mai dau cate o reducere, mai dau cate o sedinta in plus ...
acolo fac si lifting facial, si e super misto, la fel, dupa rima sedinta incep sa ti se mai ridice obrajii, pleoapele,si stiti cum mi-am dat seama de asta?
mi -a facut la un singur obraz si m-a pus sa ma uit in oglinda, si s-a vazut diferenta...
mai fac si ridicari de sani, dar asta mi-ar fi frica sa fac, de durere, nu de latceva, ridicari de funduri))))))))))), oricum, fac multe...conteaza mult aparatele cu care fac oeratiunile, ca sunt destule cabinete care fac electrostimulare si nu se vede nimic...am patit-o...
va pup, sper sa va fi zis ceva util

mama lui norris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorelai182003 spune:

quote:
Originally posted by danat

REKLAMAAAAAAAAA !!!!
Oricum, adevarul este ca asa ceva functioneaza, daca perseverezi si esti tenace, totul este sa respecti si o dieta stricta, hai sa nu mintim poporul cu...calculatorul!


Cu respect (vorba cuiva),


Dana mama lu' bb Radu Stefan

http://community.webshots.com/user/danateu



Subscriu la ceea ce a spus Dana! Fara sport, cat de putin ar fi, nu faci mare brnza!
Iar dieta este extrem de importanta! Daca pe o parte faci tratamente peste tratamente si pe alta parte te indopi cu ciocolata(yammmmmm) si grasimi iarasi nu faci nimic.
In orice caz eu nu sunt pentru chestiile astea pasive as prefera in schimb un masaj care iti stimuleaza si microcirculatia!

http://photos.yahoo.com/lorelai182003
Adrian,Alinasi sotul Adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

Elisabeta ne spui si noua unde s-a intimplat asta sau doar ai vrut sa ne faci invidioase ?


http://community.webshots.com/user/simonabb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Elisabeta sper sa nu fie reclama si sa nu publici aici adresa. Cine o vrea iti trimite PM.

DAR

Danateu mami sexoasa nu fi Toma necredinciosu' . E dreot ca cu putintica dieta, putintel sport da nu exagerat si cu impachetari cu parafango am incaput vara trecuta in rochia mea de chinezutza marimea M...va pui poza sa vedeti performanta.S-a vazut spectaculos. Io am fost super incantata. De acelasi salon Ruxi are o parere proasta. asa ca fie lumea se mai schimba, fie fiecare are alte asteptari, so....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

SA-mi FIE CU IERTARE!!!!!!!
NU am spus ca nu este posibil, doar am subliniat (si ati fi inteles exact ceea ce am vrut sa spun daca ati fi citit atente ) ca fara dieta nu faci cine stie ce...doar atit am spus, altcineva a spus ca fara sport etc etc

Eu am prestat aparate din astea la greu si stiu cu ce se maninca si pot sa spun cu mana pe inima ca sunt SINGURA metoda care la mine a dat rezultate si inca foaaarte multumitoare.
Asa ca....
Astept scuzele, masa si dansul mai ales de la o blonda sexoasssa pe care o stiu io mamica x 2 .

Pa si succese la zlabit!

Dana mama lu' bb Radu Stefan

http://community.webshots.com/user/danateu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Apropo era o faza cu temperaturile inalta si operatiile. La cat timp de la cezariana am voie la parafango? dupa aia pui pozele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_edi spune:

Ma bag si eu acum ca musca-n lapte, ca tot nu am cum sa ajung la salonul respectiv, desi nu mi-ar strica...
Dar m-am uitat din intimplare in Containerul Verde si sunt vreo 3 mesaje postate de "betty" cu reclame, care are acelasi nume (ce coincidenta, domle!) cu "elisabetar"...
Imi cer scuze de pe acum daca am suparat pe cineva.

Mergi la inceput