cabinet gimnastica pt gravide in Piata Alba I

cabinet gimnastica pt gravide in Piata Alba I | Autor: doxi

Link direct la acest mesaj

Buna, mi-a spus cineva ca a vazut la TV un reportaj despre un cabinet deschis de 2 medici unde gravidele si femeile care au nascut recent pot face exercitii speciale de gimnastica. A retinut ca e prin zona Pietei Alba Iulia dar nu stie mai multe amanunte. Voi stiti ceva? Multumesc.

Sanatate tuturor!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

buna doxi , sper ca nu e prea tarziu raspunsul meu, la alba iulia stiu ca exista un salon unde gravidele si nu numai pot face gimnastica, eu am fost prin februarie la aerobica acolo si mi-a placut ,este curat , modern, preturile cam mari dar merita, acum sunt si eu burticoasa si chiar vreau sa merg sa fac gimnastica
salonul se numeste Life - fitness & beauty center, si este in piata alba iulia spre b-dul burebista , piata alba iulia nr 6 , tel 327 30 65 sau 327 30 02 , eu plateam pt aerobic 1 sedinta /1ora = 135.000 lei iar pt 12 sedinte = 1.350.000 lei, pt gimnastica pre si postnatala nu stiu exact cat este dar tot cam asa
daca te duci sa-mi spui si mie cum e , ca as vrea sa merg si eu

ADy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

am sunat eu acolo si e asa:

12 sedinte/luna (3/sapt) = 2 mil.
program: 1 sapt Lu, Mi, Vi (asta asa e)
1 sapt Ma, Jo, Si (urmatoarea si apoi se permuta tot asa)
in cursul sapt. 10:00-22:00, Si = 10:00-16:00
profesor IONUT.
Prima sedinta e gratuita si are loc o discutie cu profesorul pt. a stabili cum e mai bine pt. fiecare gravida in parte!

pupici

Mergi la inceput