Caut distribuitor AVON

Caut distribuitor AVON | Autor: Burtocika

Link direct la acest mesaj

O colega de-a mea are nevoie urgenta de o crema retroactiva ANEW (pag. 80 din catalogul nr. 9, cod 07658) de la Avon, si distribuitorul ei obisnuit e in concediu. Poate cineva s-o ajute ?
Ca sa nu facem reclama pe forum, contactati-ma pe PM sa vedem cum luam legatura.
Multumesc,

Boghi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Draga mea, vad ca esti din Bucuresti, ai incercat in Obor, in Carrefour (Colentina, acolo am vazut), au acolo standuri Avon cu tot ce vrei. Incearca la ei direct, e mai simplu si le ai pe loc.
Succes!

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
http://community.webshots.com/user/monica1816

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

Si in Unirea la parter este un stand Avon, poate gasesti acolo



Dana & Anisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Cand am fost saptamana asta in Unirea nu mai era standul (sau nu l-am vazut eu ?). Am vazut ca renoveaza si nici scarile rulante nu mai exista. In Cocor mai era un stand Avon si la Obor sigur .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenika spune:

Mai este standul din Unirea dar l-au mutat, poti cumpara de acolo pe loc orice produs vrei sau poti comanda online la www.cosmeticeavon.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciprianc spune:

Am eu o cunostinta care se ocupa cu produse avon. Daca mai e de actualitate cererea, spune-mi si o rog sa faca rost de produsul cerut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Va multumesc de raspunsuri, i le-am transmis colegei mele, daca nu gaseste la magazinele Avon produsul respectiv, o sa ia mai postez.
Bye,

Boghi

Mergi la inceput